Hlavní obsah stránky

Sensor Merino DF 15100027-00 černé

  • Sensor Merino DF 15100027-00 černé
Sensor Merino DF 15100027-00 černé

Trenky vyrobené z úpletu mají unikátní konstrukci kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci.

Vybrat variantu (1)

Sensor Merino DF 15100027-00 černé S

1 varianta pro
Sensor Merino DF 15100027-00 černé

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSensor

Popis

Trenky vyrobené z úpletu mají unikátní konstrukci kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách, zejména pro vysokohorskou turistiku, skialpinismus a horolezectví.

Parametry

Velikost oblečeníS
Materiál oblečenívlna merino
Typ spodního prádlaboxerky
Barvačerná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Pánské termo spodní prádlo Sensor