Hlavní obsah stránky

Sencor SSS 6400N Sirius

Chcete být na ulici nebo v parku in? Rádi posloucháte oblíbenou hudbu nahlas? Pak zkrátka musíte mít kvalitní bezdrátový reproduktor s dlouho výdrží. Přesně do této kategorie patří Sencor SSS 6400N Sirius.

Vybrat variantu (4)

Sencor SSS 6400N Sirius černý

4 varianty pro
Sencor SSS 6400N Sirius

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSencor

Popis

Chcete být na ulici nebo v parku in? Rádi posloucháte oblíbenou hudbu nahlas? Pak zkrátka musíte mít kvalitní bezdrátový reproduktor s dlouho výdrží. Přesně do této kategorie patří Sencor SSS 6400N Sirius.

Klíčové vlastnosti
  • Bluetooth s NFC
  • funkce True Wireless Stereo
  • dva reproduktory s výkonem 30 W
  • voděodolný s krytím IPX6
  • výdrž baterie až 7 h

Přenosný reproduktor Sencor SSS 6400N Sirius

Zvukovou stránku Bluetooth reproduktoru Sencor si doslova zamilujete. Maximální výkon 30 W totiž v podání dvou reproduktorů a dvou pasivních zářičů zni naprosto skvěle. Díky Bluetooth přitom můžete bezdrátově streamovat hudbu na vzdálenost až 15 metrů!

Sencor SSS 6400N Sirius bezdrátový reproduktor
Výrazný a jasný zvuk díky 2 reproduktorům

Díky dvěma reproduktorům s maximálním výkonem 30 W a dvěma pasivním zářičům přednáší Sencor Sirius SSS 6400N vyvážený a čistý zvuk. Vysokokapacitní 4000 mAh dobíjecí baterie zajišťuje přísun hudby až na 7 h.

Sencor SSS 6400N Sirius voděodolný reproduktor
Reproduktor k vodě

Nebojte se vzít reproduktor Sencor Sirius SSS 6400N na zahradu nebo k vodě, krytí IPX6 ho ochrání před politím vodou a sprškou z bazénu. Smete-li ho snad někdo tokem vody ze zahradní hadice, ani to ho neumlčí.

Sencor SSS 6400N Sirius dva reproduktory
True Wireless Stereo

2 bezdrátové reproduktory Sencor Sirius SSS 6400N lze spárovat do stereo soupravy pomocí funkce TWS (True Wireless Stereo). Každý z nich pak zastupuje jeden ze dvou zvukových kanálů (levý a pravý).

Rychlé spárování s telefonem

Poslechněte si svou oblíbenou hudbu bezdrátově až na 15 m s Bluetooth reproduktorem Sencor Sirius SSS 6400N. Díky technologii NFC je spárování s vaším zařízením rychlé a bez rozčilování.

Parametry

Výkon30 W
FM tunerne
Powerbankane
Výdrž baterie7 hodin
Displejne
Hmotnost620 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Bluetooth reproduktory Sencor

Všechny bluetooth reproduktory Sencor