Hlavní obsah stránky

Řezbářské řemeslo - Marek Minář (2021, pevná)

  • kniha Řezbářské řemeslo - Marek Minář (2021, pevná)
kniha Řezbářské řemeslo - Marek Minář (2021, pevná)

Rozšířená kniha o řezbářství je zaměřena zejména na řemeslnou technologii. Autor využil svých čtyřicetiletých zkušeností, které nasbíral při své práci, a v knize uvedl nejen všechny základní pracovní postupy pro začínající i pokročilé řezbáře, ale také mnohé náročnější techniky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství GRADA

Popis

Rozšířená kniha o řezbářství je zaměřena zejména na řemeslnou technologii. Autor využil svých čtyřicetiletých zkušeností, které nasbíral při své práci, a v knize uvedl nejen všechny základní pracovní postupy pro začínající i pokročilé řezbáře, ale také mnohé náročnější techniky. Mezi takové patří například chebská reliéfní intarzie, miniaturní řezba, výroba holandských rámových lišt, řezba v kosti a mořské pěně, tvorba mechanických betlémů a pohyblivých figur, kombinace různých materiálů a mnoho dalšího z nádherného světa uměleckého řezbářského řemesla.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-247-5254-9
Počet stran372
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Umění Nakladatelství GRADA

Všechny umění Nakladatelství GRADA