Hlavní obsah stránky

První republika v barvě: Oživlá historie předválečného Československa na kolorovaných snímcích - Pavel Pospíšil, Vojtěch Klíma (2021, brožovaná)

  • kniha První republika v barvě: Oživlá historie předválečného Československa na kolorovaných snímcích - Pavel Pospíšil, Vojtěch Klíma (2021, brožovaná)
kniha První republika v barvě: Oživlá historie předválečného Československa na kolorovaných snímcích - Pavel Pospíšil, Vojtěch Klíma (2021, brožovaná)

Prožijte příběh předválečného Československa na více než 130 historických fotografiích, které byly novodobě kolorovány. Pohlédněte na naše dějiny tak, jak je dnes už nikdo neuvidí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuExtra Publishing

Popis

Prožijte příběh předválečného Československa na více než 130 historických fotografiích, které byly novodobě kolorovány. Pohlédněte na naše dějiny tak, jak je dnes už nikdo neuvidí. Nevšední snímky a barvité příběhy, které se k nim vážou, přiblíží významné události, osobnosti, místa, ale i každodenní život a zajímavosti z let 1918-1938 v tehdejší první republice. Vše v barvě, tak, jako byste byli přímými účastníky.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-7525-426-9
Počet stran256
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Extra Publishing

Všechny dějiny a fakta Extra Publishing