Hlavní obsah stránky

Proteco 51.08-AN-1224-S 12/24V

Nabíječka autobaterie Proteco 51.08-AN-1224-S 12/24V

Tento model nabíječky autobaterií od výrobce Proteco je navržen pro pohodlné a efektivní nabíjení olověných akumulátorů s napětím 12 V nebo 24 V. Díky svému automatickému režimu se postará o celý proces nabíjení bez nutnosti dalšího zásahu uživatele.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuProteco

Popis

Tento model nabíječky autobaterií od výrobce Proteco je navržen pro pohodlné a efektivní nabíjení olověných akumulátorů s napětím 12 V nebo 24 V. Díky svému automatickému režimu se postará o celý proces nabíjení bez nutnosti dalšího zásahu uživatele. Nabíječka Proteco 51.08-AN-1224-S je vybavena dvěma speciálními funkcemi pro zvláštní situace. Funkce Start je určena pro pomocné startování automobilu v případě, že je baterie vybitá. Tato funkce může být velmi užitečná například v zimních měsících, kdy může být startování automobilu komplikovanější.

Parametry

Nabíjecí napětí12/24 V
Automatická nabíječkaano
Solární nabíječkane
Produktové číslo133224

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné