Hlavní obsah stránky

Bosch C1 12V 3,5A

  • Nabíječka autobaterie Bosch C1 12V 3,5A
  • Nabíječka autobaterie Bosch C1 12V 3,5A
  • Nabíječka autobaterie Bosch C1 12V 3,5A
Nabíječka autobaterie Bosch C1 12V 3,5A

Špičková nabíječka autobaterií a motobaterií Bosch C1 je plně automatická nabíječka navržena pro nabíjení otevřených a celé řady uzavřených akumulátorů typu olovo-kyselina, které se používají u osobních vozidel, motocyklů a jiných vozidel, např. akumulátorů WET(s tekutým elektrolytem), GEL (gelovitým elektrolytem) nebo EFB (Enhanced Flooded Battery).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

Špičková nabíječka autobaterií a motobaterií Bosch C1 je plně automatická nabíječka navržena pro nabíjení otevřených a celé řady uzavřených akumulátorů typu olovo-kyselina, které se používají u osobních vozidel, motocyklů a jiných vozidel, např. akumulátorů WET(s tekutým elektrolytem), GEL (gelovitým elektrolytem) nebo EFB (Enhanced Flooded Battery). Kapacita akumulátoru přitom dosahuje od 12 V (5 Ah) do 12 V (120 Ah). Speciální koncepce přístroje

Parametry

Nabíjecí napětí12 V
Automatická nabíječkaano
Minimální nabíjecí proud3,5 A
Solární nabíječkane
Udržovací nabíječkaano
Maximální nabíjecí proud3,5 A

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Nabíječky autobaterií BOSCH