Hlavní obsah stránky

Güde GAB 85142 6/12V 10A

Nabíječka autobaterie Güde GAB 85142 6/12V 10A

Automatická nabíječka baterií Güde GAB 85142 je určená k nabíjení startovacích baterií motocyklů, osobních automobilů i dalších vozidel. Nabíjení nebo udržovací (pulzní) dobíjení 6 a 12 V olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem (WET), gelovým elektrolytem (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovlákny) i uzavřených bezúdržbových baterií (MF).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGÜDE

Popis

Automatická nabíječka baterií Güde GAB 85142 je určená k nabíjení startovacích baterií motocyklů, osobních automobilů i dalších vozidel. Nabíjení nebo udržovací (pulzní) dobíjení 6 a 12 V olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem (WET), gelovým elektrolytem (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovlákny) i uzavřených bezúdržbových baterií (MF). Nabíječka disponuje funkcí Boost - zrychlené nabíjení proudem 15 A (300 s): okamžité oživení vybitých

Parametry

Nabíjecí napětí6/12 V
Automatická nabíječkaano
Minimální nabíjecí proud2 A
Solární nabíječkane
Udržovací nabíječkaano
Maximální nabíjecí proud10 A

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Nabíječky autobaterií GÜDE