Hlavní obsah stránky

Příliš pozdě zemřít mladý: Věnováno všem ženám a mužům s rock and rollovým srdcem - Ivo Pospíšil (2022, brožovaná)

  • kniha Příliš pozdě zemřít mladý: Věnováno všem ženám a mužům s rock and rollovým srdcem - Ivo Pospíšil (2022, brožovaná)
kniha Příliš pozdě zemřít mladý: Věnováno všem ženám a mužům s rock and rollovým srdcem - Ivo Pospíšil (2022, brožovaná)

Druhé rozšířené vydání knihy "Příliš pozdě zemřít mladý" ještě více přibližuje prostředí pražské kulturní scény od sedmdesátých let po přelom tisíciletí. Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní událostí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Ivo Pospíšil

Popis

Druhé rozšířené vydání knihy "Příliš pozdě zemřít mladý" ještě více přibližuje prostředí pražské kulturní scény od sedmdesátých let po přelom tisíciletí. Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní událostí. Nesmyslné antikvariátní ceny knihy i smutné oči čtenářek přiměli autora k druhému vydání knihy. Ve výrazné grafické úpravě (Zuzana Lednická, Studio Najbrt) se tak kniha vzpomínek více posouvá k autorské knize. Doplněné o osmdesát devět stran, druhé vydání má ambici obohatit i ty, kteří mají její první kultovní vydání.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-11-00343-2
Počet stran418
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky