Hlavní obsah stránky

Praxe čínské medicíny: Léčba onemocnění pomocí akupunktury a čínských léčivých směsí - Giovanni Maciocia (2020, pevná)

  • učebnice Praxe čínské medicíny: Léčba onemocnění pomocí akupunktury a čínských léčivých směsí - Giovanni Maciocia (2020, pevná)
učebnice Praxe čínské medicíny: Léčba onemocnění pomocí akupunktury a čínských léčivých směsí - Giovanni Maciocia (2020, pevná)

Autor Giovanni Maciocia, akupunkturista, specialista v oboru léčivých bylin a světoznámý odborník na čínskou medicínu, ve své knize Praktiky čínské medicíny popisuje léčbu a diagnózu 48 nemocí, zdravotních potíží a poruch. Léčení široké škály obtíží pomocí tradiční čínské medicíny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuANAG

Popis

Autor Giovanni Maciocia, akupunkturista, specialista v oboru léčivých bylin a světoznámý odborník na čínskou medicínu, ve své knize Praktiky čínské medicíny popisuje léčbu a diagnózu 48 nemocí, zdravotních potíží a poruch. Léčení široké škály obtíží pomocí tradiční čínské medicíny. Předkládá možnosti aplikace tradiční čínské lékařské teorie na běžné, chronické i akutní stavy, se kterými se mohou lékaři setkat ve své praxi. Praktiky čínské medicíny komplexně a přehledně.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Produktové číslo978-80-7554-246-5
Počet stran1504
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Medicína a zdravotnictví ANAG