Hlavní obsah stránky

Praktický průvodce současnou kardiologií – Petr Neužil a kol. (2022, pevná)

  • učebnice Praktický průvodce současnou kardiologií – Petr Neužil a kol. (2022, pevná)
učebnice Praktický průvodce současnou kardiologií – Petr Neužil a kol. (2022, pevná)

Tato kompaktní publikace by měla sloužit praktickým lékařům i nejširší veřejnosti jako praktický a srozumitelným jazykem sepsaný souhrn nejpodstatnějších kardiovaskulárních onemocnění, s nimiž se setkáváme u našich nemocných. Jsou zde shromážděny nejzákladnější informace, které by měly umožnit rychlou a praktickou schopnost orientace, a to jak lékařům a zdravotníkům, ale i dalším čtenářům.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEEZY Publishing

Popis

Tato kompaktní publikace by měla sloužit praktickým lékařům i nejširší veřejnosti jako praktický a srozumitelným jazykem sepsaný souhrn nejpodstatnějších kardiovaskulárních onemocnění, s nimiž se setkáváme u našich nemocných. Jsou zde shromážděny nejzákladnější informace, které by měly umožnit rychlou a praktickou schopnost orientace, a to jak lékařům a zdravotníkům, ale i dalším čtenářům. Mohou tak přiblížit příčiny, příznaky a škálu diagnostických

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-908638-2-8
Počet stran184
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné