Hlavní obsah stránky

Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni - Martin Malý (2019, brožovaná)

  • učebnice Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni - Martin Malý (2019, brožovaná)
  • učebnice Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni - Martin Malý (2019, brožovaná)
učebnice Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni - Martin Malý (2019, brožovaná)

Po knize Hradla, volty, jednočipy přichází autor s volným pokračováním, v němž se od základů číslicové techniky přesuneme ke konstrukci složitějších obvodů - totiž vlastních počítačů. Na příkladu tří podrobně popsaných konstrukcí se čtenář naučí základní principy fungování osmibitových počítačů a vyzkouší si i jejich praktický návrh a zapojování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství CZ.NIC

Popis

Po knize Hradla, volty, jednočipy přichází autor s volným pokračováním, v němž se od základů číslicové techniky přesuneme ke konstrukci složitějších obvodů - totiž vlastních počítačů. Na příkladu tří podrobně popsaných konstrukcí se čtenář naučí základní principy fungování osmibitových počítačů a vyzkouší si i jejich praktický návrh a zapojování. Konstrukce používají legendární osmibitové procesory Intel 8085, MOS 65C02 a Motorola 6809. Kniha popisuje nejen jejich zapojení, ale věnuje se i jejich programování ve strojovém kódu (assembleru).

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Produktové číslo978-80-88168-39-3
Počet stran388
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky