Hlavní obsah stránky

Písemná a elektronická komunikace pro střední školy, úřady a veřejnost 1: Desetiprstová hmatová metoda - Nakladatelství Eduko (2018, brožovaná)

  • učebnice Písemná a elektronická komunikace pro střední školy, úřady a veřejnost 1: Desetiprstová hmatová metoda - Nakladatelství Eduko (2018, brožovaná)
učebnice Písemná a elektronická komunikace pro střední školy, úřady a veřejnost 1: Desetiprstová hmatová metoda - Nakladatelství Eduko (2018, brožovaná)

Publikace obsahuje všeobecná pravidla a postupy psaní na klávesnici počítače bez ohledu na konkrétní výukový program. Lze ji tedy využít jako vhodného rádce k jakémukoli programu, zaměřenému na nácvik písmen po řadách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Eduko

Popis

Publikace obsahuje všeobecná pravidla a postupy psaní na klávesnici počítače bez ohledu na konkrétní výukový program. Lze ji tedy využít jako vhodného rádce k jakémukoli programu, zaměřenému na nácvik písmen po řadách. Poskytuje předlohy pro postupné nacvičování písmen a nezapomíná ani na výklad správného psaní čísel. Nechybí v ní také základní informace k textovému procesoru MS Word a základní typografické zásady. Je určena především pro střední školy, ale i pro širokou veřejnost. Učebnice předchází titulu Písemná a elektronická komunikace pro SŠ.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2018
Produktové číslo978-80-88057-44-4
Počet stran102
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky