Hlavní obsah stránky

Moderní učebnice elektroniky 1. díl - základy, ideální a reálné prvky: rezistor, kondenzátor, cívka - Doleček Jaroslav (2005)

  • učebnice Moderní učebnice elektroniky 1. díl - základy, ideální a reálné prvky: rezistor, kondenzátor, cívka - Doleček Jaroslav (2005)
učebnice Moderní učebnice elektroniky 1. díl - základy, ideální a reálné prvky: rezistor, kondenzátor, cívka - Doleček Jaroslav (2005)

V první části jsou vysvětleny základní elektrické pojmy a vztahy - kniha se především zabývá se hlavními metodami řešení elektrických obvodů. Jsou popsány důležité vlastnosti ideálních jednobranů a složených ideálních jednobranů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBEN - technická literatura

Popis

V první části jsou vysvětleny základní elektrické pojmy a vztahy - kniha se především zabývá se hlavními metodami řešení elektrických obvodů. Jsou popsány důležité vlastnosti ideálních jednobranů a složených ideálních jednobranů. Druhá část knihy je zaměřena na vysvětlení a popis podstatných vlastností reálných rezistorů, kondenzátorů, cívek a transformátorů. Celé dílo (5dílná učebnice) je koncipováno jako učební texty pro úroveň průmyslové školy elektrotechnického zaměření, jako je slaboproudá elektronika, počítačové systémy apod.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2005
Produktové číslo8073001462
Počet stran344
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky