Hlavní obsah stránky

Podnikání na Amazonu: Praktický návod, jak nastartovat podnikání s fyzickými produkty pod vlastní značkou - Zdeněk Steiner (2016, pevná bez přebalu lesklá)

  • kniha Podnikání na Amazonu: Praktický návod, jak nastartovat podnikání s fyzickými produkty pod vlastní značkou - Zdeněk Steiner (2016, pevná bez přebalu lesklá)
kniha Podnikání na Amazonu: Praktický návod, jak nastartovat podnikání s fyzickými produkty pod vlastní značkou - Zdeněk Steiner (2016, pevná bez přebalu lesklá)

V knize najdete podrobný návod, jak začít podnikat s fyzickými produkty pod vlastní značkou na Amazonu. Celkem deset kapitol popisuje tento byznys model od úplného začátku, až po prodej zaběhnuté firmy a dosažení finanční svobody.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSteiner

Popis

V knize najdete podrobný návod, jak začít podnikat s fyzickými produkty pod vlastní značkou na Amazonu. Celkem deset kapitol popisuje tento byznys model od úplného začátku, až po prodej zaběhnuté firmy a dosažení finanční svobody. Kromě konkrétních strategií, jak vybrat vhodný produkt, najít dodavatele, nebo jak realizovat vlastní značku, se

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2016
Produktové číslo978-80-260-9719-8
Počet stran276
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky