Hlavní obsah stránky

Plantation Grand Reserve Barbados 40 %

Rum Plantation Grand Reserve Barbados 40 %

Jde o pětiletý rum z Barbadosu z nabídky rumů společnosti Plantation, dozrává v sudech od bourbonu, pak se převáží do společnosti Cognac Ferrand ve Francii, kde je zrání ukončeno v sudech od koňaku! Skutečně velmi dobré... Vůně: Telecí kůže a karamel.

Vybrat variantu (2)

Plantation Grand Reserve Barbados 40 % 1 l

2 varianty pro
Plantation Grand Reserve Barbados 40 %

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPlantation

Popis

Jde o pětiletý rum z Barbadosu z nabídky rumů společnosti Plantation, dozrává v sudech od bourbonu, pak se převáží do společnosti Cognac Ferrand ve Francii, kde je zrání ukončeno v sudech od koňaku! Skutečně velmi dobré... Vůně: Telecí kůže a karamel. Náznaky skořice a sušeného kokosu, trochu vanilky. Sušený banán chuť zdokonaluje. Chuť: Překvapivě sladká chuť na patře, v popředí s melasou a náznaky kůže, spolu s pomerančovou kůrou a osolené máslem. Nové koření. Závěr: Na konci se stává velmi sladkým, objeví se množství pálivého koření.

Parametry

Dárkové baleníne
Nealkoholickéne
Obsah alkoholu40 %
Zrání4 roky
Druh rumukaribský rum
Objem1 l
Země původuBarbados
Limitovaná edicene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Rumy Plantation

Všechny rumy Plantation