Hlavní obsah stránky

Plamen 850 Glas pravý

Sporák na tuhá paliva Plamen 850 Glas pravý

Sporák na tuhá paliva Plamen 850 Glas o výkonu 8 kW je vyrobený ze smaltovaných bočních panelů a odolné litiny, která se nachází na dvířkách, desce sporáku a ve spalovací komoře. Díky této pevné konstrukci je sporák velmi odolný a má dobrou akumulaci tepla.

Vybrat variantu (3)

Plamen 850 Glas pravý béžový

3 varianty pro
Plamen 850 Glas pravý

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPlamen

Popis

Sporák na tuhá paliva Plamen 850 Glas o výkonu 8 kW je vyrobený ze smaltovaných bočních panelů a odolné litiny, která se nachází na dvířkách, desce sporáku a ve spalovací komoře. Díky této pevné konstrukci je sporák velmi odolný a má dobrou akumulaci tepla. Pomocí prostorné trouby a velké varné plochy je možné vařit nebo péct zcela nezávisle na elektřině nebo plynu. S vestavěným teploměrem v troubě máte vždy na očích optimální teplotu pečení. Můžete také vařit přímo nad plamenem po odstraněním kroužku v horní části sporáku.

Parametry

Typ kamenkovová
Průměr kouřovodu120 mm
Vývod kouřovoduhorní/zadní/pravý
Výkon8 kW
S troubouano
Výška83,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sporáky na tuhá paliva Plamen