Hlavní obsah stránky

KVS Moravia Sofie 9114-V pravý bordó

Sporák na tuhá paliva KVS Moravia Sofie 9114-V pravý bordó

Kamna na pevná paliva KVS Moravia Sofie 9114-V s jmenovitým tepelným výkonem 7,80 kW a teplovodním ohřívačem (výměníkem) propojuje výhody spotřebiče určeného k vaření, ohříváni pokrmů a kotle na ústřední vytápění. Rozměrné topeniště umožňuje použití dřevěných polen o délce do 350 mm a průměru do 230 mm.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKVS Moravia

Popis

Kamna na pevná paliva KVS Moravia Sofie 9114-V s jmenovitým tepelným výkonem 7,80 kW a teplovodním ohřívačem (výměníkem) propojuje výhody spotřebiče určeného k vaření, ohříváni pokrmů a kotle na ústřední vytápění. Rozměrné topeniště umožňuje použití dřevěných polen o délce do 350 mm a průměru do 230 mm. Kamna Sofie v designu rustikálního stylu si získala již řadu zákazníků, kteří oceňují především jejich vzhled, prosklená dvířka topeniště a možnost ohřevu či vaření pokrmů díky plotně, kterou jsou tato kamna opatřena.

Parametry

Typ kamenkovová
Průměr kouřovodu120 mm
S trouboune
Produktové čísloVSP-9114.4482-V
Výkon7,8 kW
Objem trouby15 l
Vývod kouřovoduhorní/zadní

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sporáky na tuhá paliva KVS Moravia

Všechny sporáky na tuhá paliva KVS Moravia