Hlavní obsah stránky

Petec Plast Bond 98350 50 ml

  • montážní lepidlo Petec Plast Bond 98350 50 ml
montážní lepidlo Petec Plast Bond 98350 50 ml

Dvoukomponentní lepidlo Petec Plast Bond 98350 je vysoce vazké na bázi polyuretanu pro profesionální lepení plastů v praktickém dávkovači (zdvojená stříkačka). Je určeno zejména pro lepení různých plastů/umělých hmot (mimo jiné také PUR, PP, TPO, RIM, TPUR atd.).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPetec

Popis

Dvoukomponentní lepidlo Petec Plast Bond 98350 je vysoce vazké na bázi polyuretanu pro profesionální lepení plastů v praktickém dávkovači (zdvojená stříkačka). Je určeno zejména pro lepení různých plastů/umělých hmot (mimo jiné také PUR, PP, TPO, RIM, TPUR atd.). Rychle vytvrzuje, má vynikající pevnost, neskapává, je modelovatelné a po vytvrzení se snadno brousí a vrtá a řežou se v něm dobře závity. Petec Plast Bond 98350 je kvalitní lepidlo na plasty, které lze používat v profesionální praxi, kde se vyžaduje vysoká kvalita.

Parametry

Druh lepidlana pvc
Objem0,05 l
Balení lepidlatekuté
Produktové číslo98350

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Průmyslová lepidla Petec