Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Mamut Glue High Tack, 290 ml
od 140 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…
Den Braven Mamut Glue Crystal, 25 ml
od 57 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 25 ml
Den Braven Mamut Glue Crystal je lepidlo na bázi MS polymerů. Je vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních…
Den Braven Debbex TA50300 guma ve spreji 400 ml
od 179 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- Interiér/exteriér
- 400 ml
Guma ve spreji Den Braven Debbex TA50300 je určena k utěsnění netěsností a prasklin na různých stavebních površích. Tento produkt vytváří odolný a pružný ochranný film, který zabraňuje pronikání…
Pattex Chemoprén Extrém, 50 ml
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Specialní kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Bez obsahu toluenu, odolává vodě a teplotě do +110°C, odolává dlouhotrvajícímu ohýbání. Je vhodné k lepení kůže, gumy, …
Den Braven Mamut Glue Clear UV 51933BD 290 ml
od 177 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Den Braven Mamut Glue Clear UV 51933BD je transparentní lepidlo se 100% UV odolností a mrazuvzdorností. Je ideální do venkovního prostředí, ale můžete ho bez obav použít i v interiérech. Lze…
Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml
od 133 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 24 ml
Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Pattex Chemoprén obuv 50 ml
od 65 Kč
1 300 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
- 0,05 kg
Speciální kontaktní lepidlo určené k lepení a opravám obuvi. S nejvyšší pevností lepí všechny druhy podešví a svršků používaných v obuvnickém průmyslu. Spoj je po zaschnutí průhledný, odolný…
Patexx Chemoprén univerzál, 50 ml
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…
Den Braven TA21000 400 ml
od 167 Kč
418 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- 400 ml
- 0,4 kg
Vysoce kvalitní a všestranné lepidlo na bázi butylu. Lze aplikovat i při nižších teplotách do -5°C. Výborná odolnost vůči vyšším teplotám, vlhkosti a stárnutí. Skvělá přilnavost na řadu…
Den Braven 50906RL 310 ml
od 46 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
Den Braven 50906RL je lepidlo určené na lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění…
Den Braven Mamut Total 51920BD 290 ml
od 167 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Extra silné mrazuvzdorné lepidlo určené pro práci v domácnosti i průmyslu. Slouží k fixaci topných kabelů na střechu a do okapů.
Loctite Super Bond gel 2 g
od 37 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 0 kg
Spolehlivé pružné vteřinové lepidlo Super Bond 2 g je gelové a proto nestéká po lepených předmětech. Lepení je tudíž přesnější a snadnější. Doba zaschnutí je nepatrně delší oproti běžným…
Ceys Smalt 15 ml
od 117 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 15 ml
Smalt Ceys je ideální k opravě všech typů škrábanců a oprýskání na smaltovaných površích nebo keramice (elektrospotřebiče, glazované skříně, obklady, porcelán apod.). Opravovaná část vypadá opět…
Den Braven Debbex Mamut Glue Metal 51915DBX 290 ml
od 150 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Vícesložkové
- Na kov
- Kartuš
Den Braven MAMUT GLUE Metal 51915DBX 290 ml je vysokopevnostní lepidlo šedé barvy určené k lepení kovů a dalších pevných materiálů. Je vhodné pro průmyslové aplikace, ale své využití najde i v…
Loctite Super Bond Liquid 3 g
od 37 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 0 kg
Univerzální tekuté sekundové lepidlo vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyren a jemné kůže.
Den Braven Super Flex C2TES1, 25 kg
od 12 Kč
- Sádrové
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
Den Braven Super Flex C2TES1 je průmyslové lepidlo, které je dodáváno v praktickém pytli, což usnadňuje jeho manipulaci a skladování. Den Braven Super Flex C2TES1 je speciálně určeno pro…
Den Braven Mamut Glue Multi bílé , 25 ml
od 52 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 25 ml
Den Braven Mamut Glue Multi je moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Lepí a…
Soudal 60A konstrukční lepidlo 300 ml
od 181 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Soudal 60A konstrukční lepidlo znamená konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, …
Den Braven 50252FF 500 ml
od 249 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 500 ml
Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …
Pattex Chemoprén univerzál 120 ml
od 90 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 120 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
- Maximální teplotní odolnost 110 °C
Pattex Chemoprén je univerzální lepidlo, což znamená, že je vhodné pro lepení různých materiálů. Tento typ lepidla je ideální pro ty, kteří potřebují lepit různé materiály a nechtějí kupovat…
Den Braven DenBit Bond, 5 kg
od 281 Kč
56 Kč/kg- Univerzální
- 5 kg
Den Braven DenBit Bond je lepidlo určené na asfaltové pásy za studena. Bitumenová hmota s přídavkem chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům a možnost použití u mírně…
Ceys Total Tech, 507232 125 ml
od 140 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Lepidlo Ceys Total Tech je baleno v praktické tubě, která usnadňuje jeho aplikaci. Objem tuby je 125 mililitrů, což je dostatečné množství pro řadu aplikací, ať už doma nebo v profesionálním…
Den Braven 571044RL
od 115 Kč
- Na obklady a dlažby
Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k pokládání jemnozrnné kameniny…
Titebond III Ultimate D4, 473 ml
od 345 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 473 ml
Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na dřevo, kterým je možno nahradit používání polyuretanových lepidel, které jsou…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Den Braven Debbex Plastelína Epoxy 50740DBX 56,6 g
od 113 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 24 ml
Plastelína Epoxy od výrobce Den Braven je epoxidové lepidlo, které je možné vymodelovat do požadovaných tvarů. Tato vlastnost je velmi užitečná, pokud potřebujete lepidlo přizpůsobit konkrétnímu…
Alteco 3-Ton Epoxy Steel 56,8 g
od 99 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo s ocelovým plnidlem Alteco 3-Ton Epoxy Steel 56,8 g je vhodné pro hobby i řemeslo. Je určené k opravám a lepícímu svařování za studena součástek z oceli, litiny, mosazi, nerezu nebo…
Den Braven Cobra TA20406 400 ml
od 99 Kč
283 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- 400 ml
- 0,35 kg
Vysoce kvalitní univerzální sprej 6v1 s funkčním a užitečným adaptérem „COBRA CAP“. Je umožněn klasický nástřik v ploše běžnou tryskou nebo bodově přesná aplikace pomocí trubičky.
Pattex 100% Lepidlo gel, 8 g
od 68 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Univerzální flexibilní lepidlo s gelovou konzistencí na bázi Flextec polymeru je bez obsahu rozpouštědel. Je ideální k lepení a drobným opravám namáhaných spojů. Díky své gelové konzistenci…
Ceys 505431 3 g + 4 ml
od 149 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Ceys 505431 lepidlo na obtížné plasty je sekundové lepidlo, které díky imprimaci, která je součástí balení, je vhodné na lepení polypropylenu, polyethylenu a teflonu. Je vhodné také na lepení…
Den Braven 60050DBX 50 ml
od 45 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Na textil
- V tubě
- 50 ml
Lepidlo je speciálně vyvinuté pro použití v textilním nebo obuvnickém průmyslu. Je ideální pro lepení kožených a textilních výrobků, zejména podrážek bot. Nabízí rychlou přilnavost a snadnou…
Bison Liquid Rubber 50 ml
od 197 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Průhledná pasta s polyesterovou záplatou na opravy, ochranu a impregnaci. Pasta je pevná, vodovzdorná, pružná, má dlouhou životnost a vyplňuje spáry. Je vhodná pro opravy sportovní obuvi, …
Ceys 505414 125 ml
od 149 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 125 ml
Total tech transparent je unikátní univerzální lepidlo, které lepí a tmelí. Bezrozpouštědlový, bezvodý, přetíratelný, inertní, odolný a pružný materiál. Nestékavá pasta, vulkanizující vzdušnou…
Pattex Repair Epoxy Ultra Strong 5 min 11 ml
od 92 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Rychle vytvrzující dvousložkové epoxidové lepidlo bez těkavých rozpouštědel Pattex Repair Epoxy Ultra Strong je vhodné na permanentní opravy, lepení a fixování. Díky statickému směšovači je…
Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg
od 1 239 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …
Bison Vinyl plastic 25 ml
od 78 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- Exteriér
Lepidlo vhodné pro opravy výrobků z měkčeného PVC, jako jsou trampolíny, krycí plachty, plovací kola, nafukovací míče, dětské bazénky, nafukovací čluny, matrace, potahy sedadel a pláštěnky. …
Bison Plastic 25 ml
od 58 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Univerzální lepidlo Bison Plastic je tekuté lepidlo, které je baleno v praktické a snadno použitelné lahvičce. S objemem 25 ml je to ideální volba pro menší a středně velké opravy. Toto…
Den Braven Mamut Glue Multi černý 290 ml
od 143 Kč
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
Výrobek typu „All-in-One“ na tmelení stavebních a technických spár. Lze také použít jako lepidlo. Lepí a tmelí v jednom pracovním kroku, vodotěsný, mrazuvzdorný, odolný UV záření, trvale pružný, …
Griffon Uni-100 na PVC 125 ml
od 151 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 125 ml
Profesionální lepidlo pro PVC potrubí a fitinky. Lepidlo nabízí jednoduché vytvoření spojů i v případě větších průměrů potrubí, vyšší bezpečnost díky vynikající schopnosti překrytí štěrbin a…
Ceys Epoxiceys lepidlo epoxidové na kov 28 g
od 198 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- 28 ml
Lepidlo s velkou pevností vhodné speciálně na kovové předměty a nářadí z oceli, hliníku, železa, mědi aj. Lepidlo dávkuje obě složky rovnoměrně jedním pohybem. Nešpiní, nevylévá se a nevysychá. …
Den Braven 30811RL 310 ml
od 160 Kč
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Lepidlo Den Braven 30811RL je určeno pro lepení celoskleněných akvárií, terárií, želvárií, skleněných vitrín, tmelení skleněných fasád budov, skleněných konstrukcí výstavních ploch, tmelení…
Den Braven Debbex Clear Epoxy 50720DBX 24 ml
od 76 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
Debbex Clear Epoxy je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se vyznačuje rychlým tuhnutím. Po vytvrzení vytváří pevný a odolný spoj. Jednou z jeho výhod je transparentní barva, díky které je…
Pattex Repair Express 48 g
od 144 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Univerzální epoxidová opravná hmota k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství jako jsou držáky na ručníky, úchytky, věšáky, misky na mýdlo, držáky na mixéry, k rekonstrukci poškozených…
Den Braven Fix Flex
od 62 Kč
113 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 0,55 kg
Jedná se o lepidlo s vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností lepeného spoje. Lepidlo je bez obsahu rozpouštědel, na bázi disperze, vytvrzující odpařením vody.
Den Braven Super Glue 3 g
od 7,62 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- V tubě
- 0 kg
Sekundové lepidlo Super Glue pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Lepit lze tvrdé PVC, pryže, kovy, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Výhodou je velmi vysoká…
Ulow Liquid Patch PVC transparentní 20 ml
od 227 Kč
11 Kč/kg- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- 20 ml
- 20 kg
Tekutá záplata Liquid Patch dokáže opravit nafukovací čluny, brodící boty, prsačky, stany, nafukovací matrace, skákací hrady, velurové matrace, nafukovací hračky a skluzavky, nafukovací bazény a…
Den Braven Mamut Glue Disper Fix 50408BD 280 ml
od 95 Kč
- Disperzní
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov či kámen.
