Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Dvousložková lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml
od 133 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 24 ml
Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…
Den Braven Mamut Glue Crystal, 25 ml
od 57 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 25 ml
Den Braven Mamut Glue Crystal je lepidlo na bázi MS polymerů. Je vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních…
Den Braven Debbex Plastelína Epoxy 50740DBX 56,6 g
od 113 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 24 ml
Plastelína Epoxy od výrobce Den Braven je epoxidové lepidlo, které je možné vymodelovat do požadovaných tvarů. Tato vlastnost je velmi užitečná, pokud potřebujete lepidlo přizpůsobit konkrétnímu…
Alteco 3-Ton Epoxy Steel 56,8 g
od 99 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo s ocelovým plnidlem Alteco 3-Ton Epoxy Steel 56,8 g je vhodné pro hobby i řemeslo. Je určené k opravám a lepícímu svařování za studena součástek z oceli, litiny, mosazi, nerezu nebo…
Ceys 505431 3 g + 4 ml
od 149 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Ceys 505431 lepidlo na obtížné plasty je sekundové lepidlo, které díky imprimaci, která je součástí balení, je vhodné na lepení polypropylenu, polyethylenu a teflonu. Je vhodné také na lepení…
Pattex Repair Epoxy Ultra Strong 5 min 11 ml
od 92 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Rychle vytvrzující dvousložkové epoxidové lepidlo bez těkavých rozpouštědel Pattex Repair Epoxy Ultra Strong je vhodné na permanentní opravy, lepení a fixování. Díky statickému směšovači je…
Bison Plastic 25 ml
od 58 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Univerzální lepidlo Bison Plastic je tekuté lepidlo, které je baleno v praktické a snadno použitelné lahvičce. S objemem 25 ml je to ideální volba pro menší a středně velké opravy. Toto…
Mannol Epoxy-Metal 9905 30 g
od 82 Kč
2 733 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,03 kg
Lepidlo Mannol Epoxy-Metal 9905 je navrženo tak, aby rychle a spolehlivě spojilo ocel, hliník, mosaz, měď, železo, cín, olovo a různé slitiny. Ztuhne během 4 minut. Konečné vytvrzení nastane po…
Ceys Epoxiceys lepidlo epoxidové na kov 28 g
od 198 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- 28 ml
Lepidlo s velkou pevností vhodné speciálně na kovové předměty a nářadí z oceli, hliníku, železa, mědi aj. Lepidlo dávkuje obě složky rovnoměrně jedním pohybem. Nešpiní, nevylévá se a nevysychá. …
Den Braven Debbex Clear Epoxy 50720DBX 24 ml
od 76 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
Debbex Clear Epoxy je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se vyznačuje rychlým tuhnutím. Po vytvrzení vytváří pevný a odolný spoj. Jednou z jeho výhod je transparentní barva, díky které je…
Pattex Repair Express 48 g
od 144 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Univerzální epoxidová opravná hmota k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství jako jsou držáky na ručníky, úchytky, věšáky, misky na mýdlo, držáky na mixéry, k rekonstrukci poškozených…
Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g
od 126 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…
K2 Mega Tank B167 28 g
od 59 Kč
1 967 Kč/kg- Epoxidové
- Univerzální
- V tubě
- 0,03 kg
- Maximální teplotní odolnost 121 °C
Kit na opravu palivové nádrže K2 Mega Tank B167 je dokonalý prostředek k rychlé opravě palivových nádrží a chladičů bez nutnosti demontáží a letování. Zaplňuje malé dírky, prasklinky a spáry. …
Pattex Repair Epoxy Mini Universal 6 ml
od 48 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Pattex Repair Epoxy Mini Universal je lepdilo, které se rychle spojuje a vyplňuje většinu materiálů, jako je sklo, dřevo, porcelán, keramika, kov, lepenka či plasty. Lepený spoj odolává vodě, …
UHU Plus Endfest 300 24 ml
od 173 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Dvousložkové epoxidové lepidlo vysokopevnostní pro pevné lepení a opravy s pevností 300 kg/cm2. Dvousložkové epoxidové lepidlo UHU má vysokou tepelnou odolnost od -20°C do +100°C.
Bison Epoxy Metal 1714 24 ml
od 186 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo Bison Epoxy Metal 24 ml je pevné, odolné a nepodléhá stárnutí. Vysokopevnostní epoxidové lepidlo Bison Epoxy Metal je určeno na dřevo, kov a keramiku. Nabízí kovové zbarvení, …
Mapei Eporip SCR A+B 600 ml
od 563 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Dvousložková rychle tvrdnoucí silikáto-uretanová pryskyřice je od značky Mapei. Pryskyřice je určená k utěsnění trhlin a spár v potěrech a na drobné opravy. Doba tuhnutí je 45 minut a…
Ponal super D3, 5 kg
od 770 Kč
154 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…
Bison Epoxy Universal 24 ml
od 160 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 24 ml
Je vhodné pro lepení kovů, dřeva, dřevotřísky, termosetů, tvrdého PVC, laminátů, keramiky, porcelánu, skla, betonu, kamene, mramoru, gumy, pěnového polystyrenu, některých umělých hmot (umakart, …
Silaterm EKO-004033 6 kg
od 530 Kč
88 Kč/kg- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér
- 6 kg
**Univerzální lepidlo SILATERM EKO-004033 6 kg** Univerzální lepidlo SILATERM EKO-004033 je určeno pro široké spektrum použití v oblasti stavebnictví a kamnářství. Toto lepidlo je vhodné pro…
Den Braven 74073RL sada náhradních špiček 3 ks
od 13 Kč
163 Kč/kg- Univerzální
- 0,08 kg
Sada náhradních špiček. Pro opakované použití kartuše s chemickou kotvou. Po zatvrdnutí obou složek v aplikační trysce ji lehce vyměníte za novou. Balení obsahuje 3 ks.
Petec Epoxidová plastelína 97350 50 g
od 206 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Speciální plastelína na epoxidové bázi, která se hnětením přivede k rychlému vytvrzení a používá se zejména, pro různé opravy a lepení kovových dílů. Tuba má 50 g. Používá se zejména pro opravy…
Loctite 3450 25 ml
od 284 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- 25 ml
Loctite 3450 Hysol je dvousložkové pětiminutové epoxidové lepidlo (tekutý kov), které po rozmíchání rychle vytvrzuje při pokojové teplotě. Je vhodné pro lepení kovů a dosahuje vysoké pevnosti. …
Ceys Epoxiceys Standard 24 ml
od 195 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- 24 ml
Epoxiceys standard je dvousložkové epoxidové lepidlo doporučené na všechny druhy spojů s velkou pevností. Praktická forma stříkačky umožní přesné míchání obou složek. Má vyplňovací schopnosti. …
Versachem Plastic Welder 47809 25 ml
od 126 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
Versachem Plastic Welder DV478 je dvousložkové lepidlo určené pro lepení různých materiálů, jako jsou plasty, keramika, sklo a sklolamináty. Tento produkt je ideální pro použití v různých…
Den Braven Debbex Ultra Flex C2TE S1 20 kg
od 295 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
Den Braven Ultra Flex C2TE S1 je flexibilní gelové lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažby. Tento produkt je vhodný pro použití jak v interiéru, tak exteriéru, a to i na místech, která jsou…
Bison Power Adhezive Bisonite 65 ml
od 215 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na sklo
- V tubě
- Exteriér
Dvousložkové lepidlo na bázi polyuretanu určené na lepení mnoha špatně přilnavých povrchů. Polyuretanová lepidla se vyznačují tím, že při vysychání lehce nabobtnávají (například jako montážní PU…
UHU Plus Endfest 300 Epoxy, 163 g
od 275 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- 24 ml
Toto dvousložkové lepidlo bez rozpouštědel na bázi epoxidové pryskyřice je určeno pro nejvyšší zatížení. Doba zpracování činí až 90 minut. Lepené spojení jsou odolné proti nárazu, stárnutí a…
Bison Epoxy 5 minut 24 ml
od 150 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Interiér
Vynikající kvalita zajištující pevné, obzvlášť rychlé, voděodolné a průzračné lepení kameniny, porcelánu, slonoviny, drahokamů, perel, skla, keramiky, kovů, dřeva a některých umělých hmot…
Amtra Lepidlo na kov 20-A40 56 g
od 69 Kč
1 157 Kč/kg- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,06 kg
Toto lepidlo je rychle vytvrzující epoxidová pryskyřice pro opravu poškozených nebo zlomených předmětů z různých slitin, dřeva, keramiky, plastů a mnoha dalších materiálů. Účinně opravuje…
Bison Epoxy Repair Universal 56 g
od 110 Kč
1 833 Kč/kg- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Interiér/exteriér
- 0,06 kg
Je velmi kvalitní, velmi pevný a tvrdý dvousložkový lepící epoxidový tmel nové generace. Je určen speciálně pro extrémní a stálé opravy. Lepící tmel nemá žádnou deformaci, nerezaví a je odolný…
J-B Weld Cold-Weld 8265S 28,4 + 28,4 g
od 267 Kč
8 900 Kč/kg- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,03 kg
Epoxidové lepidlo je určeno pro trvalé a odolné spojení různých materiálů, včetně kovů, kamene, betonu, sklolaminátu, keramiky, dřeva a tvrdých plastů. Vhodné je pro lepení betonu, kamene, …
Petec 98325 24 ml
od 361 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 24 ml
Dvoukomponentní lepidlo vysoce vazké na bázi polyuretanu pro profesionální lepení umělých hmot / plastů v praktickém dávkovači (zdvojená stříkačka). Vhodné zejména pro lepení různých…
Technicqll E-396 15 + 15 ml
od 137 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Epoxidové lepidlo je určeno pro odolné opravy kovových dílů a prvků poškozených korozí, třením nebo kavitací. Umožňuje spolehlivé spojení kovů a jejich slitin, ale lze jej použít i pro kombinace…
Versachem Titanium Epoxy System, 25 ml
od 105 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Dvousložkové lepidlo s obsahem mikročástic titanu slouží pro pevné a rychlé spojení ploch, či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z kovů. Vytváří velmi pevný nárazuvzdorný spoj. Po…
Pattex Kraft Mix Metall tekutý kov 35 g
od 191 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Tekutý kov Pattex je dvousložková epoxidová pryskyřice v šedé barvě kovu určená k vnitřnímu i venkovnímu použití. Je určena k lepení a vyplňování štěrbin kovů a slitin kovů, typicky oceli, …
Bison Epoxy Repair 56 g
od 118 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tyčinka
- Interiér/exteriér
Je velmi kvalitní, velmi pevný a tvrdý dvousložkový lepící epoxidový tmel nové generace. Je určen speciálně pro extrémní a stálé opravy. Lepící tmel nemá žádnou deformaci, nerezaví a je odolný…
SpofaDental Dentacryl technický, 100 g + 100g
od 299 Kč
1 495 Kč/kg- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 100 ml
- 0,2 kg
Sada 100 g práškové + 100 g tekuté složky metylmetakrylátové licí pryskyřice primárně určená k použití ve strojírenství, elektrotechnice a dalších odvětvích průmyslu. Díky svým vlastnostem, ale…
Pattex Repair Express Metal 48 g
od 145 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Pattex Repair Express Metal 48 g je epoxidové lepidlo, které je určeno pro lepení, opravy, modelování a vyplňování různých materiálů používaných v domácnosti. Tento tmel je odolný a po vytvrzení…
Epolex 1200/371 + Epolex P11 tužidlo 1 kg
od 595 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- 1 kg
Epoxidová pryskyřice 1200/371 a tvrdidlo P11 Epolex k přípravě lepicích kompozic, stěrkových hmot a tmelu k lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být…
Loctite HY4070, 11 g
od 445 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
Lepidlo Loctite HY 4070 nahrazuje vteřinová lepidla, a stejně tak snadno se používá. Je vhodné pro všdhny konstrukční materiály, včetně většiny plastů. Lepidlo má vysovou pevnost, která…
Petec 97355 Flüssigmetal 50 ml
od 410 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Petec 97355 Flüssigmetal je speciální tmel pro vyplňování a tmelení trhlin, děr, chybně vyvrtaných otvorů, ale i k opravám strojů, karosérií, závitů, potrubí, nádrží apod. používá se při tmelení…
K2 Plastipox 25 g
od 105 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Profesionální epoxidové lepidlo je určeno pro spojování různých typů povrchů, zejména plastů. Vytváří trvalé spojení většiny kombinací materiálů, jako jsou plasty, kovy, keramika, porcelán, …
Epolex Polyester 109 + iniciátor 500 g
od 211 Kč
422 Kč/kg- Dvousložkové
- 0,5 kg
Epolex Polyester 109 a iniciátor se používají k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů…
Pattex Repair Epoxy Universal, 12 ml
od 103 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 12 ml
Universální dvousložkové lepidlo lepící většinu materiálů. Určeno pro mimořádné podmínky: extra silné, odolává teplotám, vodě, oleji, běžným rozpouštědlům, zředěným kyselinám a louhům. Po…
Bison Fast Fix Metal 10 g
od 312 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- Tekuté
Dvousložkové lepidlo Bison Fast Fix Metal je speciálně navržené na kovy. Gelová konzistence umožňuje použití v jakékoli poloze a směšovací nástavec zajistí správné namíchání obou složek a…
Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice, 600 g
od 399 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Epoxidová pryskyřice Kittfort Epoxy 1200 Epoxidová pryskyřice Kittfort Epoxy 1200 o objemu 600 g je určena pro přípravu lepicích tmelů, stěrkových hmot nebo jiných lepicích kompozic. Tento…
Epolex Epoxidová pryskyřice 1200/371 + tužidlo Epolex P11 500 g
od 334 Kč
668 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- 0,5 kg
Epoxidová pryskyřice 1200/371 + tužidlo Epolex P11 je vyráběna společností Epolex a její hmotnost činí 0,5 kilogramu. Jedná se o univerzální barvu, která je vhodná pro široké spektrum…
