Hlavní obsah stránky

OSRAM Roadsight Rear 10

  • Kamera do auta OSRAM Roadsight Rear 10
  • Kamera do auta OSRAM Roadsight Rear 10
Kamera do auta OSRAM Roadsight Rear 10

Nainstalovaná palubní kamera Osram Roadsight REAR 10 vám může přinést klid v duši při řízení automobilu. Ve spolupráci s kamerou Osram Roadsight 50 vás tato zadní kamera informuje o tom, co se může dít za vámi během řízení vozidla.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOSRAM

Popis

Nainstalovaná palubní kamera Osram Roadsight REAR 10 vám může přinést klid v duši při řízení automobilu. Ve spolupráci s kamerou Osram Roadsight 50 vás tato zadní kamera informuje o tom, co se může dít za vámi během řízení vozidla. Nabízí ostré záznamy ve Full-HD kvalitě 1080p 30fps, abyste mohli identifikovat detaily, které by pro vás mohly být užitečné. Osram Roadsight Rear 10 je nenápadná palubní kamera, která nemá výrazné zbarvení, aby neupoutávala pozornost a neodváděla od řízení vozidla. Čočka se zorným polem 130° nabízí široký výhled na vozovku za vámi.

Parametry

Umístění kameryna sklo
Úhel záběru130 °
Vnitřníano
Rozlišení videaFullHD
Počet snímků za vteřinu30 fps
Produktové číslo100053975763

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné