Hlavní obsah stránky

Niceboy PILOT Q2 WiFi černá

S širokým úhlem záběru 140° zaznamená autokamera Niceboy PILOT Q2 téměř veškerou činnost, která se kolem vašeho vozu děje. Integrovaný CMOS snímač zajistí pořízení snímků ve vysoké kvalitě, ať už v kvalitě reálného HD nebo interpolovaného FullHD.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNiceboy

Popis

S širokým úhlem záběru 140° zaznamená autokamera Niceboy PILOT Q2 téměř veškerou činnost, která se kolem vašeho vozu děje. Integrovaný CMOS snímač zajistí pořízení snímků ve vysoké kvalitě, ať už v kvalitě reálného HD nebo interpolovaného FullHD. Kamera je kompatibilní s paměťovou kartou microSD o kapacitě do 32 GB. Nemusíte se ale bát, že by vám na kartě došlo místo. Autokamera Niceboy PILOT Q2 nahrává ve smyčce.

Parametry

Umístění kameryna sklo
Úhel záběru140 °
Displejano
Rozlišení videaFullHD
Kapacita baterie150 mAh
Slot na paměťovou kartuano

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší kamery do auta pro rok 2023

Kamery do auta se v posledních letech těší velké oblibě. Najdete je v mnoha firemních i soukromých vozidlech. Víte, jaký typ kamery vybrat a podle jakých parametrů se řídit? Podívejte se na ty, které…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta Niceboy