Hlavní obsah stránky

Stualarm Dual Full HD dvr18 černá

  • kamera do auta Stualarm Dual Full HD dvr18 černá
  • kamera do auta Stualarm Dual Full HD dvr18 černá
  • kamera do auta Stualarm Dual Full HD dvr18 černá
kamera do auta Stualarm Dual Full HD dvr18 černá

2 kanálová kamera s velmi vysokým rozlišení Full HD integrovaná do zpětného zrcátka s mikrofonem, 4,3" LCD monitorem, video vstupem pro zadní kameru a záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Stualarm Dual Full HD dvr18 je vhodná zejména pro neustálé monitorování dopravní situace před vozidlem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStualarm

Popis

2 kanálová kamera s velmi vysokým rozlišení Full HD integrovaná do zpětného zrcátka s mikrofonem, 4,3" LCD monitorem, video vstupem pro zadní kameru a záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Stualarm Dual Full HD dvr18 je vhodná zejména pro neustálé monitorování dopravní situace před vozidlem. Záznam lze použít při objasňování dopravních nehod. Kamera je vhodná i pro záznam sportovních automobilových aktivit, pro záznam akcí bezpečnostních složek apod. Nabízí velice jednoduché ovládání a indikaci stavu LED diodou.

Parametry

Umístění kameryna zpětné zrcátko
Úhel záběru140 °
Displejano
Rozlišení videaFullHD
Počet snímků za vteřinu30 fps
GPSne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta Stualarm