Hlavní obsah stránky

Originální výrobky z přírodnin a odpadů - Lucie Dvořáková Liberdová (2020, pevná)

  • kniha Originální výrobky z přírodnin a odpadů - Lucie Dvořáková Liberdová (2020, pevná)
kniha Originální výrobky z přírodnin a odpadů - Lucie Dvořáková Liberdová (2020, pevná)

Myslíte si, že zkombinovat přírodu a odpad není možné? Spojit něco tak krásného s něčím, co už dávno není potřebné, leží někde v koutě nebo už se s tím chystáte praštit do koše? Nenechte se zmást, opak je pravdou, v tvoření je možné všechno. I takto zdánlivě neslučitelné věci se můžou pěkně doplňovat a navíc při troše šikovnosti vznikne unikát, který byste nikdy v obchodě nekoupili.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCPRESS

Popis

Myslíte si, že zkombinovat přírodu a odpad není možné? Spojit něco tak krásného s něčím, co už dávno není potřebné, leží někde v koutě nebo už se s tím chystáte praštit do koše? Nenechte se zmást, opak je pravdou, v tvoření je možné všechno. I takto zdánlivě neslučitelné věci se můžou pěkně doplňovat a navíc při troše šikovnosti vznikne unikát, který byste nikdy v obchodě nekoupili. Většina smetí má totiž úžasný potenciál, jen se nebát a objevit ho.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Produktové číslo978-80-264-3208-1
Počet stran120
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Domov a zahrada CPRESS

Všechny domov a zahrada CPRESS