Přírodní produkt Recenze Ona Pharm Blokurima

Recenze Ona Pharm Blokurima

Přípravek Blokurima obsahuje D-manózu, která má své nezastupitelné místo v péči o močové cesty. Je vhodný pro pacienty, kteří trpí častými problémy s močovým ústrojím, ale i pro těhotné ženy. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel19. srpna 2021

Blokurimu používám pravidelně již delší dobu, s účinky jsem spokojena. Vyřešila moje dlouhodobé potíže se záněty močových cest.

Registrovaný uživatel24. listopadu 2022

Preventivně nebo úplně na počátku zánětu močových cest Blockurima funguje dobře. Když už se zánět rozjede, Blockurima nepomůže. To je z mých osobních zkušenosti

Registrovaný uživatel8. ledna 2018

Je velice dobrý i jako podpůrný doplněk při léčbě antibiotiky.

Registrovaný uživatel19. července 2021

Kupuji už nějaký ten rok, za mě skvělá a to vím, co píši!!! Jsem po operaci oboustranného refluxu a na záněty jsem trpěla léta, jako magnet, i skoro stále. Spolu s lichořeřišnicí a užíváním Blokurima či (Blokurima Uro), beru podstatně o dost méně atb, než jsem brávala. Blokurimu užívám stále, jak je psáno v letáku i preventivně. Doporučuji dále, když vím, že někoho trápí časté problémy s moč. cestami.

Už se mi stalo, že v balení byly sáčky úplně prázdné 1-3ks, přitom byly zatavené, ale šlo zrovna o stejnou šarži.

Chrání před záněty, které se mi často opakovaly. Pokud už náhodou dostanu zánět moč. cest, tak mi jej nepomůže vyléčit, buď už je zánět rozjetý nebo jde o jinou bakterii. Někomu k vyléčení stačí, každý reaguje jinak, u mě už ani v počátcích nepomůže. Rozhodně stojí za vyzkoušení, za mě nejlepší d-manoza.

zdenka.hormandlova29. října 2023

Pomohl mi. Budu ho brát občas i preventivně

Vše v pořádku. Jsem spokojená

Registrovaný uživatel4. ledna 2023

pomohla

Registrovaný uživatel3. listopadu 2022

Musí se začít se vcas užívat a zabírá dobre

Varianta 10 x 4 g
Registrovaný uživatel22. ledna 2022

Nechemický účinek léku k odstranění potíží močového ústrojí.. Doporučeno praktickým lékařem, teprve získávám první zkušenosti.

Zatím žádné.

Registrovaný uživatel2. září 2020

zabírá rychle, během 3 dnů je po zánětu, pokud se vezme hned při prvních příznacích nebo během prvního dne příznaků, dobré i jako prevence, pokud nezabere je problém v jiné bakterii a je třeba testů

Registrovaný uživatel8. června 2019

Učinkuje rychle

Asi jen cena

Doporucuji.

pavlisova.alena21. dubna 2024

při podráždění močového měchýře úleva

cena

osvědčený

Varianta 30x 4 g
brezinova.ha3. února 2024

Pri akutnich infekcich mocovych cest ucinkuje rychle, je zcela bez chuti, coz je skvele, krasne se rozpusti.

Nevim

Varianta 30x 4 g
Registrovaný uživatel10. listopadu 2023

Trpím na opakované záněty močáku (min. 2 každý měsíc), už jsem byla zoufalá, protože mě každý cpal antibiotiky a zánět se jen a jen vracel.. (taky to zavinilo to, že mám bakterii E colli v močovém měchýři "přichycenou" a proto se mi záněty opakují.) to mi ale zjistili až po 2letech s trápením..

-cena, na měsíc mám 2 krabičky.

Blokurimu užívám již dva měsíce (1sáček ráno, 1 večer), při mojí léčbě i při pohlavním styku (1 před, 1 po). A musím říct, že od doby, co mám Blokurimu, tak jsem ještě nedostala zánět!!. Teď mě čekají výsledky, zda jsem se bakterie pomocí Blokurimy zbavila a já věřím, že ano. Rozhodně budu v Blokurimě pokračovat, ikdyž budu "vyléčená". Jedině doporučuji.

Registrovaný uživatel3. července 2023

Zatím vždy pomohl od mírných projevů.

Cena.

Měl by se používat dlouhodobě.

Registrovaný uživatel17. května 2023

Velice účinný.

Dporučuji.

Registrovaný uživatel25. května 2023

zabírá dobře na mé problémy užívám 1xD na noc

Registrovaný uživatel1. dubna 2023

Pomáhá na časté záněty močových cest

Neshledávám žádné

Pokud trpíte opakujícím se zánětem, tento produkt pomůže dlouhodobě také jako prevence

Varianta 10 x 4 g
Registrovaný uživatel18. března 2023

Účinkuje rychle, nahradí antibiotika.

Je drahý.

Registrovaný uživatel7. ledna 2023

Pomáhá mi při mých problémech s močovým měchýřem.

Registrovaný uživatel27. prosince 2022

Pomáhá, je z něho chutný nápoj

žádné