- Skladem
- Doprava od 50 Kč
- Osobní odběr zdarma (39)
- Doprava od 50 Kč
- Osobní odběr zdarma (39)
















| Výrobce | Vyšehrad Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Fejetony, rozhovory Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Jazyk | čeština Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Počet stran | 400 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Rok vydání | 2021 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Vazba | pevná / vázaná Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 11. května 2021 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 50x | ||
| 4 | 11x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 4x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Velmi pěkné a zajímavé čtení.
skvele napsane trefne popsane vsechny situace ktere pan Etzler zazil a ze jich blo az neuveritelne moc kniha se cte sama neda se skoro odtrhnout od niz
zadne nedostatky nebyli
Čtivé, zábavné
Vulgární
Pro ty, co nemají rádi Čínu dobré čtení
Autentická výpověď nejen o práci novináře, ale i o každodenním životě v Číně. Povídání autora vychází z jeho osobní zkušenosti a přináší velmi zajímavé a poutavé postřehy.
Určitě doporučuji k poslechu každému, kdo se zajímá nejen o Čínu a novinářskou práci.
Kniha mě příjemně překvapila. Pan Etzler je známý a jeho poselství o Číně z médií se dá shrnout do jedné věty. A pak přichází kniha ve formě retrospektivou, která tomu dá okolnosti, emoce, zvyky, zkušenosti a reportáže z míst, která se běžně v médiích nevyskytují. Velmi čtivé a bohaté na zážitky nejen z Číny.
Pravdivý popis rudožluté diktatury .
V textu jsou občas gramatické chyby.
Velice autentické podání skutečnosti poznané v Číně. Velice dobré pro všechny, kteří chtějí naprosto srozumitelnou formou poznat skutečnou Čínu.
Stojí za to.
Potvrdila jsem si představu o této zemi.
Kniha se mi moc líbila.
velmi dobře čtivá
o číně toho moc nevím,tím mne zaujala
Dobře se to čte.
Jsem nadšená. Úžasně zajímavé, čtivé. Panu Etzlerovi velký dík za jeho nadšení, obětavost, houževnatost, neúnavnost a vynalézavost při získávání informací, odvahu. Jeho solidarita s lidmi, kteří žijí v nelidských podmínkách je úžasná. Řadím mezi nejzajímavější knihy.
Knihu doporučuji jako velmi zajímavou, čtivou, přinášející objektivní fakta o životě v Číně. Ještě jsem ji nedočetla, ale každý večer se na ni těším.
čtivé, zajímavé, poučné
úžasná kníha
po dlouhé době knížka, která zaujala mého muže
Syrová, brutálně přímá, zdrcující kniha. Zdrcující pro ty, kteří ještě mají o Číně nějaké iluze. Pro mě kniha roku.
Je to kniha “prožívá” do morku kosti. Psané člověkem, který to na vlastní kůži zažil a který píše zcela bez obalu. Proto je tak cenná
Úžasně napsaná, čte se jedním dechem. Jako bych pana Etzlera slyšela.
Doporučuji, dobře se četla.
Dobře popsaná situace a život obyčejných lidí na základě osobních zážitků pana Etzlera. Nikdo z EU a západní civilizace si neumí představit v čem ti lidé žijí nebo spíše nežijí. Už chápu, proč bylo nebo je vše z Číny tak levné, ale za jakou cenu!!!!
Měla by to být povinná četba.
To nemělo chybu
Knihu jsem si objednala a přečetla po uveřejnění v pořadu Sama doma.
Dost náročné, skutečné poměry a příběhy tamních obyvatel. Nicméně doporučuji - kniha stojí za přečtení a zamyšlení.
Úžasně čtivě napsané.
krásně psaná kniha,skutečnost
přečteno jedním dechem už se těším na další














