Hlavní obsah stránky

Nintendo Switch Pro Controller

  • gamepad Nintendo Switch Pro Controller
  • gamepad Nintendo Switch Pro Controller
gamepad Nintendo Switch Pro Controller

Nintendo Switch Pro Controller je gamepad určený pro herní konzoli Nintendo Switch. Ovladač se pyšní tradičním provedením se dvěma páčkami zajišťující lehký úchop a celistvým ovládacím panelem.

Vybrat variantu (2)

Nintendo Switch Pro Controller Monster Hunter Rise (NSP147)

2 varianty pro
Nintendo Switch Pro Controller

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNintendo

Popis

Nintendo Switch Pro Controller je gamepad určený pro herní konzoli Nintendo Switch. Ovladač se pyšní tradičním provedením se dvěma páčkami zajišťující lehký úchop a celistvým ovládacím panelem. Tento speciální gamepad je ideální pro tradiční hraní v tradičním stylu.

Klíčové vlastnosti
  • herní ovladač pro Nindendo Switch
  • tradiční provedení
  • ovládací plocha ve tvaru kříže
  • HD rumble
  • NFC plocha
  • USB-C konektor

Gamepad Nintendo Switch Pro Controller

Herní ovladač Nintendo Switch Pro Controller je tvořen poloprůhledným pláštěm, který mu dodává šmrnc. Úchyty a kontury pohodlně padnou do ruky a ovládací panel byl navržen pro snadný dosah všech tlačítek, protože při hře záleží na každé sekundě.

Gamepad Nintendo Switch Pro Controller
Tradiční ovládání

Přestože má tento gamepad tradiční ovládací panel, nechybí mu žádná tlačítka, která se nacházejí u herní konzole Nintendo Switch v handheld módu. Naopak, díky svému tvaru se snadněji drží a kontroluje, než ovladače Joy-Con. Směrová (pohybová) tlačítka jsou tu zastoupena velkým ovladačem ve tvaru plus.

Reálné vibrace

Tento gamepad je vybavený dvojicí lineárních rezonančních spouštěčů s vlastní schopností působit HD vibrace podobné těm u ovladačů Joy-Con. Funkce HD rumble zajistí v podporovaných hrách vibrační odezvu, která bude hráči připadat jako reálná. Tím vytváří herní ovladač pohlcující herní zážitek.

Gamepad Nintendo Switch Pro Controller
Amiibo figurky a karty

Na ovladači se mimo jiné nachází NFC ploška, vyobrazená jako symbol Nintendo Switch, pro připojení amiibo figurek a karet. Když se dotknete figurkou NFC dotykového bodu na ovladači, tak se přenesou do hry data, která můžete využít mnoha způsoby. Při hraní se data ve figurce aktualizují, takže vy si hrajete a vytváříte své unikátní amiibo.

Konektor USB-C

Gamepad je vybavený standardním USB konektorem typu C, který slouží pro nabíjení přiloženým kabelem. Herní ovladač zvládne až 40 hodin hraní (dle zatížitelnosti).

Parametry

Počet tlačítek19
Vibraceano
S mikrofonemne
S reproduktoremano
Bezdrátovýano
Pro Nintendo Switchano
Analogové páčkyano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Gamepady Nintendo