Hlavní obsah stránky

Niceboy Pilot Q9

Niceboy Pilot Q9 je palubní auto kamera s řadou užitečných funkcí, díky kterým se stane Vaším skvělým společníkem nejen na dlouhých cestách, ale i při krátkých vyjížďkách. Oceníte zejména detailní záznam ve skvělém rozlišení a databázi rychlostních radarů, díky které budete jezdit vždy podle předpisů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNiceboy

Popis

Niceboy Pilot Q9 je palubní auto kamera s řadou užitečných funkcí, díky kterým se stane Vaším skvělým společníkem nejen na dlouhých cestách, ale i při krátkých vyjížďkách. Oceníte zejména detailní záznam ve skvělém rozlišení a databázi rychlostních radarů, díky které budete jezdit vždy podle předpisů. Niceboy Pilot Q9 je vybavena detekcí rychlostních radarů ohlašující stacionární a úsekové radary anebo dokáže odhadnout rychlost vaší jízdy a upozornit vás pak zvukovým signálem, kdy máte zpomalit a jet více opatrně. Databáze radarů je navíc pravidelně aktualizována.

Parametry

Umístění kameryna sklo
Úhel záběru170 °
Kapacita baterie260 mAh
Rozlišení videa4K
Počet snímků za vteřinu60 fps
Displejano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta Niceboy