Hlavní obsah stránky

Navitel MR250 NV

  • Kamera do auta Navitel MR250 NV
  • Kamera do auta Navitel MR250 NV
Kamera do auta Navitel MR250 NV

Zpětné pětipalcové inteligentní zrcátko, které se o Vás na silnici postará a pomůže v případných nevyjasněných situací pomocí duálního systému zpětného zrcátka a záznamové kamery. Přední kamera zaznamenává vše, co se přihodí na silnici před Vámi a zadní se postará o to, co se děje na druhé straně vozidla.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNavitel

Popis

Zpětné pětipalcové inteligentní zrcátko, které se o Vás na silnici postará a pomůže v případných nevyjasněných situací pomocí duálního systému zpětného zrcátka a záznamové kamery. Přední kamera zaznamenává vše, co se přihodí na silnici před Vámi a zadní se postará o to, co se děje na druhé straně vozidla. Zadní kamera je odolná vůči prachu, vodě a splňuje vysoký standard IO65. Kamera vše nahrává ve formátu Full HD rychlostí 30 fps a používá formát komprese videa MOV.

Parametry

Umístění kameryna zpětné zrcátko
Úhel záběru160 °
Kapacita baterie300 mAh
Rozlišení videaFullHD
Počet snímků za vteřinu30 fps
Displejano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta Navitel

Všechny kamery do auta Navitel