Hlavní obsah stránky

CEL-TEC M7

Kamera do auta CEL-TEC M7

Kamera do auta CEL-TEC M7 Dual GPS je zařízení s přehledným IPS displejem a duálním záznamem ve vysokém rozlišení – přední 2K + zadní Full HD. Ukládání záznamů ve vysokém rozlišení probíhá na microSD kartu o velikosti až 128 GB, baterii v kameře nahradil superkapacitor.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCEL-TEC

Popis

Kamera do auta CEL-TEC M7 Dual GPS je zařízení s přehledným IPS displejem a duálním záznamem ve vysokém rozlišení – přední 2K + zadní Full HD. Ukládání záznamů ve vysokém rozlišení probíhá na microSD kartu o velikosti až 128 GB, baterii v kameře nahradil superkapacitor. Autokamera podporuje připojení GPS modulu (není součást balení), díky kterému se do záznamu ukládají informace o poloze a rychlosti. Mezi další důležité vlastnosti patří voděodolná ochrana zadní kamery, časosběrný záznam při parkování (nutné dokoupit napájecí sadu - Power Box v3) a nárazový G-Senzor.

Parametry

Umístění kameryna zpětné zrcátko
Úhel záběru128 °
Displejano
Rozlišení videa2K
Počet snímků za vteřinu30 fps
Slot na paměťovou kartuano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta CEL-TEC

Všechny kamery do auta CEL-TEC