Hlavní obsah stránky

NAD T 778 graphite

  • AV přijímač NAD T 778 graphite
AV přijímač NAD T 778 graphite

Plně vybavený prostorový zvuk NAD T 778 je z hlediska flexibility a nejmodernějších digitálních technologií na špičkové úrovni. Pouze společnost NAD nabízí modulární konstrukční konstrukci (MDC), která je osvědčenou metodou společnosti pro předcházení předčasnému zastarávání přístrojů a ochranu investice.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNAD

Popis

Plně vybavený prostorový zvuk NAD T 778 je z hlediska flexibility a nejmodernějších digitálních technologií na špičkové úrovni. Pouze společnost NAD nabízí modulární konstrukční konstrukci (MDC), která je osvědčenou metodou společnosti pro předcházení předčasnému zastarávání přístrojů a ochranu investice. Formáty 7.1.4 Dolby Atmos a DTS Master Audio se kombinují s korekcí akustiky místnosti Dirac Live a vytvářejí realistický zvuk, který přenáší všechny rozměry audiovizuálního díla.

Parametry

Hudební výkon80 W
Počet audio kanálů9,1
Optický vstupano
Produktové číslo5703120271651
Počet HDMI vstupů6
USB vstupano
FM tunerne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné