Hlavní obsah stránky

Muc-Off Super Soft Washing Brush

Měkký kartáč Muc-Off Super Soft s velkou hlavou, která je velmi hustě osázena odolnými štětinami, je vhodný pro čištění velkých ploch náchylných k poškození. Měkký kartáč je konstruován k čistění velkých ploch náchylných k poškození, jako jsou například lakované, eloxované či karbonové části.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

Měkký kartáč Muc-Off Super Soft s velkou hlavou, která je velmi hustě osázena odolnými štětinami, je vhodný pro čištění velkých ploch náchylných k poškození. Měkký kartáč je konstruován k čistění velkých ploch náchylných k poškození, jako jsou například lakované, eloxované či karbonové části. Díky pevnému a kompaktnímu tělu je kartáč odolný. Praktická rukojeť s protiskluzovou úpravou má nárazové zóny pokryté gumou, která zabraňuje poškození citlivých povrchů. Praktické očko na rukojeti umožňuje snazší skladování.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off