Hlavní obsah stránky

Mindok Carcassonne

  • desková hra Mindok Carcassonne
  • desková hra Mindok Carcassonne
  • desková hra Mindok Carcassonne
desková hra Mindok Carcassonne

Vydejte se se svou družinou na cesty kolem města Carcassone. Vzhled krajiny ve hře Mindok Carcassonne je pouze na vás, sestavte si strategické rozmístění družiníků.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMindok

Popis

Vydejte se se svou družinou na cesty kolem města Carcassone. Vzhled krajiny ve hře Mindok Carcassonne je pouze na vás, sestavte si strategické rozmístění družiníků.

Klíčové vlastnosti
  • ocenění Hra roku (Spiel des Jahres)
  • pro 2-5 hráčů
  • vhodná od věku 8 let

Strategická společenská hra Carcassonne

Carcassonne je celosvětově oblíbená desková hra, ve které se hráči vydávají na dobrodružné výpravy kolem města Carcassone. Vytvářejí cesty, města, louky, kde umisťují své sedláky, lupiče, mnichy či rytíře, aby rozšiřovali jejich území. Hra byla uvedena na trh v roce 2001 a od té doby se prodalo již několik milionů kusů. Díky možnosti rozšíření neztrácí na své hratelnosti. Společenská hra je určena mladším školním dětem, ale se všemi svými dodatky potrápí i dospělé. S hrou Carcassonne strávíte hodiny příjemné zábavy.

hra Carcassonne s komponenty
Průběh hry

Hráči vykládají karty s motivem krajiny, tím vznikají cesty, města, kláštery a louky, kde můžete umístit své figurky, a tak sbírat body. Nikdy není jasné, kdo vyhraje, body se započítávají v průběhu hry, ale konečný výsledek se dozvíte až na konci.

Obsah balení

Balení obsahuje 72 kartiček krajiny, 40 dřevěných figurek, počítadlo bodů, česká a slovenská pravidla. Hra Mindok Carcassonne je vhodná pro děti od 8 let a je určena pro 2 až 5 hráčů.

Výběr je velký

Také máte možnost pořídit si verzi Big Box, ve které najdete základní verzi obohacenou o různá rozšíření. Dále můžete dokoupit různá rozšíření samostatně (např. Opatství a starosta, Věž, Zlatá horečka, Safari, Star Wars, Princezna a drak, Hrady a mosty, apod.).

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Maximální doba hraní60 min.
Minimální věk hráčů7 roků
Maximální počet hráčů6
Doba hraní40 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Deskové hry Mindok

Všechny deskové hry Mindok