Hlavní obsah stránky

Mattel UNO

  • karetní hra Mattel UNO
  • karetní hra Mattel UNO
karetní hra Mattel UNO

Karetní hra UNO od Mattela představuje díky jednoduchým pravidlům zábavu pro celou rodinu. Procvičte svůj postřeh, zapojte mozkové buňky a zbavte se všech karet v ruce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMattel

Popis

Karetní hra UNO od Mattela představuje díky jednoduchým pravidlům zábavu pro celou rodinu. Procvičte svůj postřeh, zapojte mozkové buňky a zbavte se všech karet v ruce.

Klíčové vlastnosti
  • postřehová hra pro celou rodinu

  • pro děti od 7 let

  • pro 2 - 10 hráčů

  • 108 karet s jednoduchými pravidly

Karetní hra Mattel UNO

Klasická karetní hra UNO je založena na vašem postřehu a celkovém tempu hry. Svými pravidly se podobá hře Prší, ale díky více herním možnostem nabízí ještě zajímavější průběh. Hra je vhodná na cesty, díky své kompaktní velikosti a skladnosti.

Karetní hra Mattel UNO
Pravidla hry

Cílem této společenské hry je se co nejrychleji zbavit karet, které držíte v ruce. Uprostřed leží balíček, kam hráči jeden po druhém odhazují své karty. Zbavovat se však mohou pouze karet, které odpovídají barvě či hodnotě vrchní karty na odkládacím balíčku. Zajímavostí jsou tzv. akční karty, kterými hráči mění barvu dle sebe, dávají soupeři stop na další kolo nebo nakazují protihráči líznout si další karty. Tyto speciální karty tak dokážou lehce zvrátit průběh hry. Hráč, který odloží poslední kartu v ruce, musí zakřičet UNO, stává se vítězem a hra končí.

Karetní hra Mattel UNO
Akční karty

V balíčku se nachází celkem 108 karet 4 barev - červené, modré, žluté a zelené, přičemž od každé barvy je zde 25 karet. Na 19 z nich naleznete číslice od 0 do 9, další 2 akční karty mají význam táhni 2, 2 akční karty značí obrácení a 2 akční karty disponují významem skok. Zbývajících 8 karet zahrnuje 4 divoké karty a 4 divoké karty: táhni 4.

Varianty hry

Pokud sháníte podobnou hru pro malé princezny, pořiďte si verzi UNO Barbie či UNO Ledové království a pro kluky je určena verze UNO Cars 2 či UNO Jurský svět.

Parametry

Věk dítěte7 roků
Prší kartyne
Žolíkové kartyne
Karty na kanastune
Mariášové kartyne
Počet karet v balení108

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Ostatní karetní hry Mattel