Hlavní obsah stránky

Mindok Carcassonne Big Box

  • desková hra Mindok Carcassonne Big Box
  • desková hra Mindok Carcassonne Big Box
  • desková hra Mindok Carcassonne Big Box
  • desková hra Mindok Carcassonne Big Box
desková hra Mindok Carcassonne Big Box

Carcassonne Big Box je speciální vydání dnes již herní klasiky Carcassonne. Toto extra velké dárkové vydání oblíbené rodinné hry obsahuje kromě základní hry také dvě velká rozšíření a devět malých.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMindok

Popis

Carcassonne Big Box je speciální vydání dnes již herní klasiky Carcassonne. Toto extra velké dárkové vydání oblíbené rodinné hry obsahuje kromě základní hry také dvě velká rozšíření a devět malých. Díky tomuto budete mít kompletní hru pěkně pohromadě. Takto v uceleném balení můžete hru Carcassonne vzít s sebou na hory nebo jiné pobyty, kde ji budete mít vždy připravenou ke hře.

Klíčové vlastnosti
  • pro 2-6 hráčů
  • obsahuje základní hru a 11 rozšíření
  • vhodná od věku 8 let

Strategická společenská hra Carcassonne Big Box

Carcassonne je celosvětově oblíbená desková hra, ve které se hráči vydávají na dobrodružné výpravy, kolem města Carcassone. Vytvářejí cesty, města, louky, kde umisťují své sedláky, lupiče, mnichy či rytíře, aby rozšiřovali jejich území. Hra byla uvedena na trh v roce 2001 a od té doby se prodalo již několik milionů kusů. Díky možnosti rozšíření, neztrácí na své hratelnosti. Společenská hra je určena mladším školním dětem, ale se všemi svými dodatky potrápí i dospělé. S hrou Carcassonne strávíte hodiny příjemné zábavy.

Big Box obsahuje

Ve veliké krabici najdou všichni fanoušci Carcassonne kromě základní hry, ta nejoblíbenější rozšíření - Hostince a katedrály a Kupci a stavitelé. Dále minirozšíření Létající stroje, Dopisy, Řeka, Přívozy, Zlaté doly, Mág a čarodějnice, Zbojníci, Opat a Kruhy v obilí. Jednotlivá rozšíření se dají hrát každé zvlášť, ale i libovolně kombinovat dohromady. Máte tak po ruce vždy takovou kombinaci rozšíření, kterou si nejlépe užijete.

Výběr je velký

Také máte možnost pořídit samostatně základní verzi hry či různá rozšíření (např. Opatství a starosta, Věž, Zlatá horečka, Safari, Star Wars, Princezna a drak, Hrady a mosty, apod.).

Carcassonne Big Box a komponenty

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Maximální doba hraní60 min.
Minimální věk hráčů8 roků
Maximální počet hráčů6
Doba hraní35 min.

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry Mindok

Všechny deskové hry Mindok