Hlavní obsah stránky

Mince posledních faraonů - Michal Mašek, Luděk Václav Wellner

  • kniha Mince posledních faraonů - Michal Mašek, Luděk Václav Wellner
kniha Mince posledních faraonů - Michal Mašek, Luděk Václav Wellner

Text, jenž byl původně zamýšlen jen jako doprovodný materiál k expozici sbírky ptolemaiovských mincí Strahovského kláštera, se postupně rozšířil, až vznikla publikace, která shrnuje životní příběhy členů poslední dynastie faraonů a přináší základní přehled jejich mincí. Cílem publikace je přiblížit a popularizovat zajímavou oblast antického mincování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNLN

Popis

Text, jenž byl původně zamýšlen jen jako doprovodný materiál k expozici sbírky ptolemaiovských mincí Strahovského kláštera, se postupně rozšířil, až vznikla publikace, která shrnuje životní příběhy členů poslední dynastie faraonů a přináší základní přehled jejich mincí. Cílem publikace je přiblížit a popularizovat zajímavou oblast antického mincování. Měla by sloužit i jako základní příručka pro sběratele těchto nádherných a zajímavých historických artefaktů.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2018
Produktové číslo9788074226182
Počet stran168
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta NLN

Všechny dějiny a fakta NLN