Hlavní obsah stránky

Megafyt lípa s medem a citrónem 20 x 2 g

  • čaj Megafyt lípa s medem a citrónem 20 x 2 g
  • čaj Megafyt lípa s medem a citrónem 20 x 2 g
čaj Megafyt lípa s medem a citrónem 20 x 2 g

Ovocný čaj s lípou, příchutí medu a citrónu. Složení: Jablko lipový květ (30 %) šípek bez semen čekankový kořen citronové oplodí (5 %) ostružiníkový list sladký kyselina citronová citronové aroma lipové aroma medové aroma med sušený (granulovaný, 1 %) Příprava: 1 nálevový sáček (2 g) se přelije 200 ml vroucí vody a nechá se 5 - 8 min vyluhovat v přikryté nádobě.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMegafyt

Popis

Ovocný čaj s lípou, příchutí medu a citrónu. Složení: Jablko lipový květ (30 %) šípek bez semen čekankový kořen citronové oplodí (5 %) ostružiníkový list sladký kyselina citronová citronové aroma lipové aroma medové aroma med sušený (granulovaný, 1 %) Příprava: 1 nálevový sáček (2 g) se přelije 200 ml vroucí vody a nechá se 5 - 8 min vyluhovat v přikryté nádobě. Nesmí se vařit. Balení: 20 x 2 g / s přebalem Uchovávání V suchu, při teplotě do 25 °C a vlhkosti do 70 %.

Parametry

Balení čajesáčkový
Počet sáčků20
Produktové číslo2876739
Druh čaječerný
Hmotnost40 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Čaje Megafyt

Všechny čaje Megafyt