Hlavní obsah stránky

LEGO Ninjago 71755 Chrám nekonečného moře

  • stavebnice LEGO Ninjago 71755 Chrám nekonečného moře
  • stavebnice LEGO Ninjago 71755 Chrám nekonečného moře
  • stavebnice LEGO Ninjago 71755 Chrám nekonečného moře
stavebnice LEGO Ninjago 71755 Chrám nekonečného moře

Vypravte se pod mořskou hladinu, kde na vás čekají strhující bitvy v Chrámu nekonečného moře ze seriálu Ninjago Seabound. Spojte síly s potápěčem Kaiem a NRG Nyou a postavte se společně princi Kalmaarovi a jeho nebezpečným strážcům v tajném doupěti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Vypravte se pod mořskou hladinu, kde na vás čekají strhující bitvy v Chrámu nekonečného moře ze seriálu Ninjago Seabound. Spojte síly s potápěčem Kaiem a NRG Nyou a postavte se společně princi Kalmaarovi a jeho nebezpečným strážcům v tajném doupěti. Dávejte pozor na nastražené pastičky a vystřelovače a hlavně nevzbuďte mocného mořského hada Wojiru. Vaším úkolem je zachránit Ninjago City před zaplavením.

Fanoušci ninjů si mohou se stavebnicí přehrávat podmořská dobrodružství ze seriálu Lego Ninjago Seabound. Součástí této propracované prémiové sady je laboratoř, vězení, ponorka, rejnok a mořský had Wojira v řetězech.

Lego Ninjago potěší všechny děti od 4 let, které mají rády akci a výpravná dobrodružství. Hlavním motivem série jsou bojovníci Dálného východu a jejich bojové umění Spinjitzu, posvátné chrámy, ale i řada rozličných vozidel. Námětem je klasický souboj dobra a zla. Stavebnici lze kombinovat s dalšími sadami z řady Lego Ninjago, což umožňuje zažít ještě větší dobrodružství.

Parametry

Věk dítěte9 roků
Počet dílků1060
Produktové číslo71755
LEGO sérieNinjago
Určení stavebnicepro kluky

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO