Hlavní obsah stránky

LEGO Ninjago 71754 Vodní drak

  • stavebnice LEGO Ninjago 71754 Vodní drak
  • stavebnice LEGO Ninjago 71754 Vodní drak
stavebnice LEGO Ninjago 71754 Vodní drak

Přidejte se k potápěči Zaneovi, NRG Nye a děsivému drakovi, který je vždy připravený k útoku! Čeká vás podmořská bitva proti zlým strážcům Maaray! Ustupte a sledujte, jak Nya splyne se svou živelnou silou a promění se ve vodního draka, který mrská ocasem jako smrtící zbraní. Pomozte potápěči Zaneovi vstoupit do akce v jeho parádní miniponorce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Přidejte se k potápěči Zaneovi, NRG Nye a děsivému drakovi, který je vždy připravený k útoku! Čeká vás podmořská bitva proti zlým strážcům Maaray! Ustupte a sledujte, jak Nya splyne se svou živelnou silou a promění se ve vodního draka, který mrská ocasem jako smrtící zbraní.

Pomozte potápěči Zaneovi vstoupit do akce v jeho parádní miniponorce. Kvůli záchraně Ninjago City je nezbytné získat amulet vln!

Stavebnice Vodní drak zaujme vysoce pohyblivou figurkou draka, s níž si fanoušci mohou přehrávat akci ze seriálu Ninjago: Seabound a užít si tak nekonečné hodiny plné zábavy. Součástí je 5 minifigurek: NRG Nya, potápěč Zane, princ Kalmaar a 2 strážci Maaray s parádní výzbrojí, která posune hraní na další úroveň. Drak zaujme vysoce pohyblivými křídly, nohama, krkem, otevírací čelistí a pohyblivým ocasem, který lze použít jako zbraň v boji proti strážcům Maaray.

Součástí stavebnice je rovněž miniponorka s otevíracím kokpitem pro potápěče Zanea, a k tomu navíc drahocenný amulet vln, který si lze vystavit na podstavci připomínajícím mořské dno.

Lego Ninjago potěší všechny děti od 4 let, které mají rády akci a výpravná dobrodružství. Hlavním motivem série jsou bojovníci Dálného východu a jejich bojové umění Spinjitzu, posvátné chrámy, ale i řada rozličných vozidel. Námětem je klasický souboj dobra a zla. Stavebnici lze kombinovat s dalšími sadami z řady Lego Ninjago, což umožňuje zažít ještě větší dobrodružství.

Parametry

LEGO sérieNinjago
Věk dítěte9 roků
Určení stavebnicepro kluky
Počet dílků737
Typ stavebniceDrak
Produktové číslo71754

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO