Hlavní obsah stránky

LEGO Ninjago 71752 Univerzální nindža auto

  • stavebnice LEGO Ninjago 71752 Univerzální nindža auto
  • stavebnice LEGO Ninjago 71752 Univerzální nindža auto
  • stavebnice LEGO Ninjago 71752 Univerzální nindža auto
stavebnice LEGO Ninjago 71752 Univerzální nindža auto

Potápěč Cole a potápěč Jay se postaví strážcům Maaray ve svém univerzálním ninja autě. Tento model 2v1 může jezdit na pevnině, ale zároveň se umí proměnit v ponorku brázdící mořské hlubiny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Potápěč Cole a potápěč Jay se postaví strážcům Maaray ve svém univerzálním ninja autě. Tento model 2v1 může jezdit na pevnině, ale zároveň se umí proměnit v ponorku brázdící mořské hlubiny. Uvolněte dron a dávejte pozor na dotěrné strážce! Musíte získat amulet vln, čímž zachráníte Ninjago City před obří vlnou!

Univerzální nindža auto je perfektní model 2v1, který může být jak autem, tak ponorkou. Nabízí tím pádem téměř neomezené herní možnosti. V této nindža stavebnici najdete 4 minifigurky: potápěče Jaye a potápěče Colea v ploutvích, kteří se postaví 2 strážcům Maaray v bitvě o amulet vln.

Model obojživelníku s odnímatelným dronem, otevíracím kokpitem s místem pro minifigurku a 2 vystřelovači nabízí kreativním dětem hodiny tvořivé zábavy. Tato stavebnice pro děti od 8 let představuje vzrušující stavitelskou výzvu – až ji děti dokončí, zaručeně jedinečným dílem ohromí své kamarády. Model auta měří přes 7 cm na výšku, 27 cm na délku a 12 cm na šířku – má tedy ideální velikost na to, aby si s ním děti mohly hrát jak doma, tak na návštěvě u kamarádů.

Lego Ninjago potěší všechny děti od 4 let, které mají rády akci a výpravná dobrodružství. Hlavním motivem série jsou bojovníci Dálného východu a jejich bojové umění Spinjitzu, posvátné chrámy, ale i řada rozličných vozidel. Námětem je klasický souboj dobra a zla. Stavebnici lze kombinovat s dalšími sadami z řady Lego Ninjago, což umožňuje zažít ještě větší dobrodružství.

Parametry

Věk dítěte8 roků
Počet dílků356
Typ stavebniceAuto
LEGO sérieNinjago
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo71752

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO