Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21245 Pandí útočiště

  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21245 Pandí útočiště
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21245 Pandí útočiště
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21245 Pandí útočiště
Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21245 Pandí útočiště

Pokud máte rádi pandy z říše Minecraft, pak vás tento 3patrový pandí domek jistě nadchne. Otevřete zadní stranu a prohlédněte si jednotlivé pokoje, naplněné parádními doplňky pro kreativní zábavu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Pokud máte rádi pandy z říše Minecraft, pak vás tento 3patrový pandí domek jistě nadchne. Otevřete zadní stranu a prohlédněte si jednotlivé pokoje, naplněné parádními doplňky pro kreativní zábavu. Je čas na změnu? Přestavte pandí domek tak, aby seděl nebo stál na všech 4 nohách. Vydejte se do bambusové džungle s průzkumníkem. Dejte pandě a pandímu mláděti dort, ale pozor na kostlivce s kuší.

Sestavitelný 3patrový domek ve tvaru pandy lze zezadu otevřít, aby děti měly přístup k vybaveným pokojům uvnitř. Kloubová struktura včetně sklápěcí hlavy umožňuje polohování pandího domku do vzpřímené polohy vestoje, na všech čtyřech, nebo v sedě. Ve všech případech lze příslušným způsobem upravit uspořádání pokojů.

Mezi postavy patří průzkumník v džungli, panda, pandí mládě a nepřátelský kostlivec, s nímž mohou děti bojovat. Před budovou se nachází bambusová džungle, kde se hráči mohou věnovat oblíbené kratochvíli ze světa Minecraft, a to krmení pand dortíky. Pro ještě více digitální zábavy je zde aplikace LEGO Builder s intuitivními nástroji přibližování a otáčení, aby si děti mohly svůj model vizualizovat, zatímco na něm pracují.

LEGO Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobům. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků553
Typ stavebniceDům
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo21245

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO