Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21171 Koňská stáj

  • stavebnice LEGO Minecraft 21171 Koňská stáj
  • stavebnice LEGO Minecraft 21171 Koňská stáj
stavebnice LEGO Minecraft 21171 Koňská stáj

Starat se o koně ve stáji v říši Minecraft je zábavné – ale také nebezpečné! Jen co otevřete vrata stáje a nabídnete 2 koním mrkvičku, ozve se rána a vtrhne dovnitř kostlivý jezdec na kostlivém koni! Snaží se ukrást zlatou mrkev? Odeženete ho, než bude na čase postavit překážkovou dráhu? Porazí velký kůň malého poníka nebo ho diamantové brnění zpomalí tak moc, že prohraje? Při přestavování sady Koňská stáj od LEGO Minecraft děti objeví nekonečné herní možnosti, které na ně čekají s dobře známými postavami ze světa Minecraft. Děti, které milují hru Minecraft, okamžitě poznají koně, stáj a autentické doplňky z online prostředí inspirující k neomezenému tvůrčímu hraní.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Starat se o koně ve stáji v říši Minecraft je zábavné – ale také nebezpečné! Jen co otevřete vrata stáje a nabídnete 2 koním mrkvičku, ozve se rána a vtrhne dovnitř kostlivý jezdec na kostlivém koni! Snaží se ukrást zlatou mrkev? Odeženete ho, než bude na čase postavit překážkovou dráhu? Porazí velký kůň malého poníka nebo ho diamantové brnění zpomalí tak moc, že prohraje?

Při přestavování sady Koňská stáj od LEGO Minecraft děti objeví nekonečné herní možnosti, které na ně čekají s dobře známými postavami ze světa Minecraft. Děti, které milují hru Minecraft, okamžitě poznají koně, stáj a autentické doplňky z online prostředí inspirující k neomezenému tvůrčímu hraní. S touto všestrannou stavebnicí si lze užít spoustu zábavy.

Děti mohou krmit a starat se o koně, stavět pro ně překážkové dráhy a bojovat s kostlivým jezdcem! Tvořivá stavebnice na motivy populární online hry udělá radost jak hráčům Minecraftu, tak milovníkům koní od 8 let.

Lego Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobům. Kombinace stavebnice s dalšími Lego Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte8 roků
Počet dílků241
Typ stavebniceZvířátka
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo21171

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO