Hlavní obsah stránky

LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář

  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář
Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář

Vyčarujte fanouškům Harryho Pottera kouzelný předvánoční čas s pomocí adventního kalendáře LEGO Harry Potter pro rok 2023 (76418). V kalendáři najdete sestavitelná překvapení (s jednoduchým obrázkovým návodem na stavění) za každým okénkem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Vyčarujte fanouškům Harryho Pottera kouzelný předvánoční čas s pomocí adventního kalendáře LEGO Harry Potter pro rok 2023 (76418). V kalendáři najdete sestavitelná překvapení (s jednoduchým obrázkovým návodem na stavění) za každým okénkem. Jedná se o magický nápad na dárek pro děti od 7 let.

Děti objeví 6 minifigurek LEGO Harry Potter, včetně vůbec první minifigurky Aberfortha Brumbála, a navíc 18 mini modelů zachycujících atmosféru Prasinek, jediné zcela kouzelnické vesnice. Nechybí modely inspirované hospodou U Tří košťat, hospodou U Prasečí hlavy, Zonkovým obchodem s žertovnými předměty a Medovým rájem, takže o zábavu před Vánoci nebude nouze.

Stavebnice LEGO Harry Potter je určena všem malým kouzelníkům. Prožijte znovu naplno nejzásadnější momenty, které jsou věrně zachyceny postavami a místy ze série příběhů o kouzelníkovi Harry Potter a jeho přátelích Hermioně Grangerové a Ronu Weasley. V magickém světě stavebnice LEGO Harry Potter se tak znovu setkáte s oblíbenými hrdiny, se kterými se můžete vydat na průzkum po chodbách školy v Bradavicích, nebo si zahrát famfrpálový turnaj. Objevte jaká další dobrodružství můžete zažít se stavebnicí LEGO Harry Potter.

Parametry

Věk dítěte7 let
Počet dílků227
Typ stavebniceAdventní kalendář
LEGO sérieHarry Potter
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo76418

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO