Hlavní obsah stránky

LEGO Harry Potter 76404 Adventní kalendář

  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76404 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76404 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76404 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76404 Adventní kalendář
Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76404 Adventní kalendář

Prostavějte se až ke Štědrému dni s Harrym Potterem a udělejte z každého dne kouzelné dobrodružství. Otevřete vždy jedno okénko, za kterým se ukrývá překvapení ze světa Harryho Pottera.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Prostavějte se až ke Štědrému dni s Harrym Potterem a udělejte z každého dne kouzelné dobrodružství. Otevřete vždy jedno okénko, za kterým se ukrývá překvapení ze světa Harryho Pottera. Z prvních 3 dárečků si můžete vytvořit scénu z prvního filmu, další 3 dny budete stavět scénu z druhého filmu, a tak můžete pokračovat až do Vánoc.

Nechybí 7 slavných minifigurek, a dokonce na vás čeká zábavná hra, kterou si můžete zahrát, jakmile otevřete všechna okénka. Je to skvělý předvánoční dárek pro všechny mladé čarodějky, kouzelníky a mudly od 7 let.

Stavebnice LEGO Harry Potter je určena všem malým kouzelníkům. Prožijte znovu naplno nejzásadnější momenty, které jsou věrně zachyceny postavami a místy ze série příběhů o kouzelníkovi Harry Potter a jeho přátelích Hermioně Grangerové a Ronu Weasley. V magickém světě stavebnice LEGO Harry Potter se tak znovu setkáte s oblíbenými hrdiny, se kterými se můžete vydat na průzkum po chodbách školy v Bradavicích, nebo si zahrát famfrpálový turnaj. Objevte jaká další dobrodružství můžete zažít se stavebnicí LEGO Harry Potter.

Parametry

Věk dítěte7 let
Počet dílků334
Typ stavebniceAdventní kalendář
LEGO sérieHarry Potter
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo76404

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO