Hlavní obsah stránky

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP17

Kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP17 červený na kávové kapsle v elegantním designu inspirovaném symbolem nekonečna disponuje štíhlou konstrukcí. Ovládání je manuální a intuitivní.

Vybrat variantu (3)

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP17 červený

3 varianty pro
Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP17

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKrups

Popis

Kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP17 červený na kávové kapsle v elegantním designu inspirovaném symbolem nekonečna disponuje štíhlou konstrukcí. Ovládání je manuální a intuitivní. Stačí vložit vaši oblíbenou kapsli Nescafé Dolce Gusto a zvolit horkou nebo studenou vodu. Můžete si tak rychle užív více jak 30 druhů nápojů.

Příkon 1 500 W zaručuje rychlé zahřátí, jež šetří váš čas, a tlak 15 barů zase zajistí dokonalé vyniknutí chuti kávy. Kávovar disponuje odnímatelným zásobníkem na vodu o solidním objemu 1,2 litru. Za zmínku také stojí nastavitelný odkapávač pro 3 velikosti šálku.

S Nescafé Dolce Gusto si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Osobní barista a umělecké dílo v jednom, to jsou kapslové kávovary řady Krups Nescafé Dolce Gusto. Pouhým dotykem lze z hermeticky uzavřených kapslí Dolce Gusto, které uchovávají kávu čerstvou, připravit jednu z mnoha kávových kreací, a to buď studenou nebo teplou. Kávovary Krups Dolce Gusto prostě nezapadnou a stanou se efektní ozdobou vaší kuchyně.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 bar
Příkon1500 W
Typ kávovarukapslový
Objem zásobníku na vodu1,2 l
Samočistící funkcene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kávovary a espressa Krups

Všechny kávovary a espressa Krups