Hlavní obsah stránky

Krups Intuition Experience+ EA877D10

  • Kávovar Krups Intuition Experience+ EA877D10
  • Kávovar Krups Intuition Experience+ EA877D10
  • Kávovar Krups Intuition Experience+ EA877D10
Kávovar Krups Intuition Experience+ EA877D10

S kávovarem Krups Intuition Experience+ v prémiovém nerezovém provedením bude příprava lahodné kávy naprosto snadná a rychlá. Jednoduše si zvolíte svůj oblíbený druh kávy na intuitivním dotykovém displeji a přizpůsobíte si kávu dle svých preferencí od objemu po vyladění intenzity.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKrups

Popis

S kávovarem Krups Intuition Experience+ v prémiovém nerezovém provedením bude příprava lahodné kávy naprosto snadná a rychlá. Jednoduše si zvolíte svůj oblíbený druh kávy na intuitivním dotykovém displeji a přizpůsobíte si kávu dle svých preferencí od objemu po vyladění intenzity. Na výběr máte hned z 21 nápojů, a to nejen horkých, ale také ledových. Kávu si můžete dopřát kdykoliv a bez rušení díky velmi nízké hlučnosti a potěší vás také bezstarostné automatické čištění kávovaru i mléčného systému a světelné signalizační podsvícení.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 barů
Příkon1550 W
Typ kávovaruautomatický
Objem zásobníku na vodu3 l
Samočistící funkceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa Krups

Všechny kávovary a espressa Krups