Hlavní obsah stránky

Krups Nescafé Dolce Gusto Mini Me

S kapslovým kávovarem Krups Nescafé Dolce Gusto Mini Me si svůj oblíbený nápoj najde každý. Celkem budete mít k dispozici až 30 různých nápojů.

Vybrat variantu (3)

Krups Nescafé Dolce Gusto Mini Me šedý

3 varianty pro
Krups Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKrups

Popis

S kapslovým kávovarem Krups Nescafé Dolce Gusto Mini Me si svůj oblíbený nápoj najde každý. Celkem budete mít k dispozici až 30 různých nápojů. Vybrat si můžete z několika variant prémiových černých a bílých káv. Nápoje připravíte vždy chutné, a to díky hermeticky uzavřeným kapslím, které zachovávají jedinečnou chuť a aroma daného nápoje. Dopřejte si chvíli klidu a vychutnejte si vynikající kávy, dle vašeho gusta s tímto skvělým kávovarem.

Kávovar Nescafé Dolce Gusto Mini Me disponuje tlakem čerpadla 15 barů, díky tomuto tlaku bude mít vaše káva hustou a sametovou pěnu. Kávovar navíc spotřebuje jen tolik energie, kolik skutečně k přípravě nápojů potřebuje. Po pěti minutách nečinnosti se automaticky vypne, a vy tak můžete v klidu odejít do práce a nebát se účtů za elektřinu ani případné havárie, ke které by mohlo dojít, kdyby zůstal kávovar zapnutý po celý den.

Osobní barista a umělecké dílo v jednom, to jsou kapslové kávovary řady Krups Nescafé Dolce Gusto. Pouhým dotykem lze z hermeticky uzavřených kapslí Dolce Gusto, které uchovávají kávu čerstvou, připravit jednu z mnoha kávových kreací, a to buď studenou nebo teplou. Kávovary Krups Dolce Gusto prostě nezapadnou a stanou se efektní ozdobou vaší kuchyně.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 bar
Příkon1500 W
Typ kávovarukapslový
Objem zásobníku na vodu0,8 l
Samočistící funkcene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa Krups

Všechny kávovary a espressa Krups