Hlavní obsah stránky

Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S KP240B10

Kapslový kávovar Genio S kompatibilní s kapslemi Nescafé Dolce Gusto vás překvapí svým moderním designem a kompaktními rozměry. Profesionální tlak až 15 barů umožní přípravu perfektní kávy s hustou sametovou cremou.

Vybrat variantu (2)

Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S KP240B10 šedý

2 varianty pro
Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S KP240B10

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKrups

Popis

Kapslový kávovar Genio S kompatibilní s kapslemi Nescafé Dolce Gusto vás překvapí svým moderním designem a kompaktními rozměry. Profesionální tlak až 15 barů umožní přípravu perfektní kávy s hustou sametovou cremou. Kávovar je vybaven snadno vyjímatelnou nádržkou na vodu o objemu 0,8 litru, se kterou připravíte několik šálků kávy bez nutnosti doplňování.

Díky širokému sortimentu kapslí Nescafé Dolce Gusto si během okamžiku můžete vychutnat jeden ze 30 horkých i ledových nápojů. Obsluha je opravdu jednoduchá, stačí vložit kapsli, stisknout tlačítko a o vše ostatní se postará kávovar. S kávovarem Genio S si své oblíbené espresso dopřejete do 30sekund od zapnutí kávovaru.

Osobní barista a umělecké dílo v jednom, to jsou kapslové kávovary řady Krups Nescafé Dolce Gusto. Pouhým dotykem lze z hermeticky uzavřených kapslí Dolce Gusto, které uchovávají kávu čerstvou, připravit jednu z mnoha kávových kreací, a to buď studenou nebo teplou. Kávovary Krups Dolce Gusto prostě nezapadnou a stanou se efektní ozdobou vaší kuchyně.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 bar
Příkon1500 W
Typ kávovarukapslový
Objem zásobníku na vodu0,8 l
Samočistící funkcene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa Krups

Všechny kávovary a espressa Krups