Hlavní obsah stránky

Krups Essential EA810570

  • Kávovar Krups Essential EA810570
  • Kávovar Krups Essential EA810570
Kávovar Krups Essential EA810570

Kávovar Krups Essential Roma je automatický přístroj, který je určen pro přípravu zrnkové kávy. Tento kávovar je vybaven vestavěným mlýnkem, který umožňuje nastavení hrubosti mletí kávy.

Vybrat variantu (2)

Krups Essential EA810570 bílý

2 varianty pro
Krups Essential EA810570

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKrups

Popis

Kávovar Krups Essential Roma je automatický přístroj, který je určen pro přípravu zrnkové kávy. Tento kávovar je vybaven vestavěným mlýnkem, který umožňuje nastavení hrubosti mletí kávy. To je velmi praktická funkce pro všechny milovníky kávy, kteří si rádi přizpůsobují chuť svého nápoje. Kapacita zásobníku na kávu je 260 gramů, což je dostatečné množství pro přípravu několika šálků kávy bez nutnosti doplňování. Objem zásobníku na vodu je 1,7 litru, což znamená, že kávovar je schopen připravit velké množství kávy najednou, aniž by bylo nutné doplňovat vodu.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 barů
Příkon1450 W
Typ kávovaruautomatický
Objem zásobníku na vodu1,7 l
Samočistící funkceano

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na nejlepší svatební dary

Letní měsíce jsou krom jiného také obdobím svateb. Byli jste letos pozváni na nějakou veselku? Pak jistě přemýšlíte, co novomanželům darovat. Chcete se vyhnout obligátní obálce s penězi nebo byste k…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa Krups

Všechny kávovary a espressa Krups