Rostlinný olej Recenze Konopný táta Konopný olej 250 ml

Recenze Konopný táta Konopný olej 250 ml

Konopný olej najde své využití jak ve studené kuchyni, tak při péči o pleť. Obsahuje velmi mnoho účinných látek jako jsou vitamíny A, D a E, vápník, hořčík, železo i draslík. Vyniká především obsahem esenciálních mastných kyselin ve skvělém poměru omega 3 a omega 6. Zejména vitamín E je známý jako silný antioxidant a tak chrání naše buňky před volnými radikály.

Registrovaný uživatel4. února 2023

Používá ho celá moje rodina - já denně jen tak na lžíci na lačno po ránu, k dochucení ve studené kuchyni Přítelkyně na očíštění pletí po denním make-upu = spokojenost Našemu pejskovi denně do granul - zlepšení srsti, trávení, trošku psychiky A našemu ročnímu synovi do koupele

Nic

Od konopného táty používám mnoho produktů a nikdy bych už neměnil - maximální spokojenost a doporučuju všem! Kloubouček!

Registrovaný uživatel7. února 2023

Kvalita !!!!

Nie su .

dobra konzistencia a chutny , lahodny do salatov .

Registrovaný uživatel20. prosince 2022

CHtěla jsem jej vyzkoušet s přítelem,oba dva! Příteli pomohl s dušností u srdce a je dobrý pro něj moc,kdyby tak bylo něco na zlepšení inzulínové rezistence-prostě kardiovaskulární onemocnění a cukrovka přítele trápíí! Užíváme každý den jednu lžíci,já jsem nezaznamenala žádný účinek! Mám snad jen vysoký krevní tlak,vysoký cholesterol a artrozu! Kdyby na to něco bylo! Oba dva se léčíme u lékařů!

Splnil očekávání u přítele,o žádných nedostatcích nevím!

Díky za produkt moc,jen snad,že bychom potřebovali ještě pomoct!

Registrovaný uživatel13. listopadu 2022

Každé ráno si dám jen tak, chuťově jemný a příjemný, nevím, jestli je to možný, ale od doby, co si ho dávám i s CBD olejem, tak se mi zmírnily problémy s pálením žáhy a celkově se zažíváním.

Registrovaný uživatel8. srpna 2022

Dobrá chuť

Olej používám lžíci každý den, cítím se celkově lépe

Registrovaný uživatel10. dubna 2022

Jsme velice spokojeni super neosizena mast ktera opravdu pomaha,super

ZadneNema to chbu je to skvele

Je to super skvele

Registrovaný uživatel1. května 2021

Nebudu hodnotit konkrétní produkt, ale shop + nabídku jako celek. Je dobré, že existuje obchod, který ví co chce dělat a ne pokrýt kompletní spektrum konopných/CBD etc. produktů, jako většina na CZ trhu. Zde kupujete kvalitní produkty dané šarže od lidí, kteří ví co, a proč chtějí dělat.

Pro mne nejsou.

Toto nebyl první nákup, nebude poslední.

martin5. března 2024

Výborná chuť . Používáme jej do salátů a ráno lžičku na lačno

jaroslava.krupkova5. února 2024

Zajímavá ořechová chuť

hanakova9125. ledna 2024

Všestranné využití! Chuťově výborné!

Janakasparova41615. ledna 2024

Výborná kvalita,chuť, do salátů super .

Vlasta13. ledna 2024

Byla jsem na něj zvědavá. Zdá se být velmi dobrý a pravděpodobně obsahuje látky příznivé pro zdraví. Je chutný. Do salátů a jiné studené kuchyně.

Myslím, že nemá.

Jsem ráda, že jsem našla Konopného tátu a njeho prodeukty.

staniaussprung30. listopadu 2023

Skvele

Registrovaný uživatel12. srpna 2023

bez problémů

Registrovaný uživatel17. dubna 2023

Je léčivý, krásně se vstřebává používám denně.

Dokonalý základ pro léčivé masti a kosmetiku.

Registrovaný uživatel28. června 2023

Příjemné chuť i vůně, zdraví prospěšný

Po všech stránkách vyhovující

Registrovaný uživatel14. června 2023

Chutný olej, výborná kvalita

vše ok

Spokojenost s olejem

Registrovaný uživatel11. května 2023

Výborný

Registrovaný uživatel14. dubna 2023

po krátké včerejší době doručení, nabyl ještě použit určitě vyzkouším a už se těším

krátká doba na vyzkoušení, ale určitě bych vám zaslala hodnocení na vámi zaslané konopné produkty , určitě si pošlu objednávku na kávu, mast s kostivalem, a další produkty , v nejbližší době / do 21.4.2023/

Registrovaný uživatel25. ledna 2023

použila jsem pouze párkrát